Jump to content

bedava telefon görüşmesi program kurma derdi yok

casus2716

Recommended Posts

Öncelikle yakınınızdaki bir telefonun numarasını yazın. 2. haneyede arayacağınız numaraı yazın ilk önce 1. haneye yazdığınız numara aranıyor onu kaldırınca 2. haneye yazdığoınız numara aranıyor ve konuşmaya başlayabiliyorsunuz. Yani kulaklukla falan konuşamazsınız.

Şimdi bu direk telefonlar izerinde arama olduğundan kontör gitmesi gerekmezmi?? İnigilizce anlayan arkadaşlar açıklamasını Türkçeye çevirirlerse bilgilenmiş oluruz.. ^_^

kendi numaramızıda yazıoz kontorler uçmasın sonra :):(

yok kardeş

bende denedim arkadaşlar çalışıyo kontör falanda gitmez ama çok çabuk bu siteler kapanıyo kapanmadan konuşun

arkadaşım sadece uluslararası ve şehirler arası şehir içi için geçerli

kredit filan dio bu ya ?

sen cep arıyorsun ondandır

10 Euro kredi aldım 120 gün bedava sabit hatları arayacağım kapanma riskini çok az buluyorum çünkü aynı şeyi bundan önce 12voip içinde yapmıştım ve 120 gün onunla sabit hatları bedava aramıştım. ve o site hala duruyor+ bununla 120 gün boyunca bedava SMS hizmeti var bu bile almak için bir nedendir benim için. Alttaki resimlerde gördüğünüz gibi güzel sistem ve en güzeli kendi ev telefonu ile görüşebilmeniz.

Sorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

adsznt9.jpg

adsz2kd8.jpg

2 dakika 30 saniyede kesiyor ama sayfayı yenilediğinizde tekrar arıyor ve devam ! Ama ben görüşme zamanını ve adedini :) yazıyorum bir kenara extre gelince bi bakıcam ve sonucunu buraya yazıcam . Hatırladığımk kadarı ile geçen yıl faturada ne olduğu belli olmayan hanesinde bir kaç görüşme için 7 milyon küsür çıkmıştı ama araştırmadım doğrusu . Bu sefer bakıcam . Bu ay telefon parası benim bütçeyi tr bütçesine çevirdi ! :) Ne olursa olsun dikkatli olun . TELEKOM BU NE YAPACAĞI BELLİ OLMAZ :) vede :) vede :) !

edit :

beş görüşmeyi heralde avanta veriyor . ve sonra Kredi al bayım ! diyor.10 avro kredi almak istedim ,ama bir sürü bişiler yazıyor ya aldım kullanamıyorum yada bir yerde bi hata yapıyorum . yarın bi daha bakıcam

2 dakika 30 saniyede kesiyor ama sayfayı yenilediğinizde tekrar arıyor ve devam ! Ama ben görüşme zamanını ve adedini :p yazıyorum bir kenara extre gelince bi bakıcam ve sonucunu buraya yazıcam . Hatırladığımk kadarı ile geçen yıl faturada ne olduğu belli olmayan hanesinde bir kaç görüşme için 7 milyon küsür çıkmıştı ama araştırmadım doğrusu . Bu sefer bakıcam . Bu ay telefon parası benim bütçeyi tr bütçesine çevirdi ! :) Ne olursa olsun dikkatli olun . TELEKOM BU NE YAPACAĞI BELLİ OLMAZ :) vede :p vede :rolleyes: !

edit :

beş görüşmeyi heralde avanta veriyor . ve sonra Kredi al bayım ! diyor.10 avro kredi almak istedim ,ama bir sürü bişiler yazıyor ya aldım kullanamıyorum yada bir yerde bi hata yapıyorum . yarın bi daha bakıcam

Arkadaşım fatura extren gelince bizi haberdar et. merak ediyorum gerçekten kontör gitmiyor mu diye

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...