Jump to content

T.C. Kimlik Nosunu bildiğim birinin Doğum tarihini bulabilir miyim ?

wmismail

Recommended Posts

Tanıdığın birisiyse, önce burçlardan konu aç,

Burcun neydi diye sor,

Diyelim Yay dedi sen hemen itiraz et yok sen Terazi gibi görünüyorsun de.

O hemen savunmaya geçip "yok valla Yay falanca ayın filanca gününde doğdum inanmazsan kontol et" diyecektir.

Böyle öğrenebilirsin :D

.

anne adını baba adını ve doğum yerini biliyorsanız öğrenebilirsiniz....evet tc kimlik no doğrulama diye google ye yazın orada gelen yere tc kimlik numarasını yazın ve doğrulaya basın doğum yılı gelecektir........oradan tekrar tc kimlik no sorgula bölümüne gireceksiniz adı soyadı baba adı doğum tarihi evet çok kolay....bulabilirsiniz....

baba adını, anne adını ve doğum yerini biliyorsanız bulabilirsiniz demiştim....yaspacağınız ilk şey....

Please register to see this content.
... bildiğiniz tc nosunu yazıp doğrula diyorsunuz ...ve adı soyadı doğum tarihi yıl olarak çıkıyor....ve tekrar tc kimlik sorgula bölümüne giriyorsun...buradanda tc.nosu arama yapacaksın bilmiyormuş gibi...il..ilçe..adı..soyadı...baba adı..ana adı.. doğum tarihi yıl olarak ..ve cinsiyetini yaz tamam çıkıyor çok denedim...

Ysk nın sayfasında doğum tarihi çıkmıyor, sadece yıl olarak verebiliyor.

Osym nin numara sorgulama sistemi eskiden çok işe yarıyordu ( çok kullandım ^_^ ), doğum tarihini ay-yıl-gün olarak veriyordu. ama değişti site ( senin aradığın kişi öss ye de girmedi :D )

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...