Jump to content

Dosyayı Nasıl Açabiliriz!

by_adem

Recommended Posts

Dosya şifreli bir dosya,

Nasıl açabiliriz!!!!!!!!!!!!!!

Bir Otobüste 7 Çocuk var,

Her Çocuğun 7 Sırtçantası var,

Her Sırtçantasında 7 Büyük Kedi var,

Her Büyük Kedinin, 7 Küçük Kedisi var,

Her Kedinin 4 Ayağı var.

SORU : Otobüste kaç Ayak bulunmakta?

Sorunun cevabı Dosyanın ŞİFRESİ (rakam olarak, bulduğunuz sonuç).

Eğer dosyayı açmayı başarabilirseniz, isminizi listeye yazın, farklı kaydedin, tekrar upload edin.

Bol şans ve zevk almanızı dilerim. :D:D

dosya:

http://rapidshare.com/files/70983204/cats_1_.xls.html[/CODE]

Tüh ya ! cevabı buldum ama openoffice kullandığım için excel belgesini şifreli kaydetmeye izin vermiyor.

En azından cevabı bulduğuma ispat olsun diye şunu söyleyeyim belgeyi açınca R sütununda şifreyi bulanların isimleri yazıyor.

Tüh ya ! cevabı buldum ama openoffice kullandığım için excel belgesini şifreli kaydetmeye izin vermiyor.

En azından cevabı bulduğuma ispat olsun diye şunu söyleyeyim belgeyi açınca R sütununda şifreyi bulanların isimleri yazıyor.

:D:D:(

portable excel kullanın :D

Sitede arama yaptım portable excel tek başına yok galiba. Office paketi halinde var.[/CODE]

Bir yerden portable excel buldum fakat, şifreli olduğu için bu dosyayı açmıyor.neyse bir ara bu office leri tek tek hazırlayayım. :D

http://rapidshare.com/files/71009457/cats_1_.xlsx.html[/CODE]

kardeş buldum sonucu ancak formatın .xlsx olduğundan açamıyorum office 2003 kullanıyorum düzenlermisin dosyayı yoksa bi üsttekinin üzerine yazmak zorundayım :D

@JameeL/Boom Kardeş sanırım sen düzeltmeyeceksin. Ben @Doruk101'in eklediği linke senin isminide dahil ettim ekledim.

http://rapidshare.com/files/71024559/cats_1_.xls[/CODE]

@mavea, benim adımı da ekleseydin ya sevabına :D

Cevabı buldum .Allah aşkına çocuk değil dev anası sanki.o kadar kedi değil bir otobuse 10 otobuse sığmaz.

Neyse isimimi yazdım.Alın indirme adresi:

Please register to see this content.

cevabı buldum ilk dosyayı actım ama sen ofice 2007 kulandıgınicin senin upload ettigne yazamadım biri bnenide eklerse sevinirim

ıspatı dosyanın icinde sekille sorunun cevabı anlatılmıs sarı yuvarlaklar icinde beyaz noktlar sanırım kedileri isaret edio

orcun isminizi ekledim.Buyrun indirme adresi.ofis 2003 xls tipine çevirdim.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

Arkadaşım burada verdiğin liste hepsi değil Lütfen @CaVeLL'in eklediği link ile devam edin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...