Jump to content

most wanted setup.reg

hhacker

Recommended Posts

arkadaşlar bi arkadaştan nfs most wanted black edition ını flash diskime aldım.ama flash diskte setup.reg dosyası yoq.oyunu bi türlü kuramadım.yardım ederseniz sevinirim. şu dosyayı lütfen biri göndersin.

bende mevcut olan dosyalar bunlar.

olmuyorgq6.jpg

arkadaşım deamon toosl programını kurduktan sonra hedef olarak mds uzantılı dosyayı gösterip oyunu bilgisayarına kurman gerekiyor.speed.exe dosyası da sanırsam no cd dvd dosyasıdır onuda crack yapacaksın.yani direk speed.exe dosyasını açmaya çalışırsan setup.reg dosyası bulunamadı hatası verir.

en son ekranda autorun.exe diye bir dosya var ona tıklayınca nasıl bir hata ile karşılaşıyorsun ?

sanırsam bu deamon toolsta mdf klasöründen görüntü.yani kurulmamış oyun olması lazım.

senden hedef olarak hangi sürücüyü istiyor ? eğer ekranda gördüğüm M sürücüsüne kurmaya çalışıyorsa elbette kurmayacaktır.

birde sen alcohol %120 programı kullan.bu program sana çok harika sanal sürücü oluşturmana olanak sağlar.zaten o arkadaşından aldığın dosyalarıda bu programla oluşturmuşlar.alcohol un sanal sürücüsüne attığın zaman otomatik setup dosyasını çalıştırması lazım.sitede arat bulamassan ben bulur siteye eklerim.

• 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...