Jump to content

Biri bana bu gerçek değil desin.

sk8er_boi

Recommended Posts

Lost'un Türk versiyonunu yapacaklar zaten Falcon :) Bir ara okumuştum bi sayfada da adresi hatırlamıyorum. Dizinin adı da KAYIP olacakmış galiba. Artık gerisini sen düşün. Nasıl bir kopya olur. Cumhuriyet muhafızı (isimlerini unuttumda!) yerine emekli bi başçavuş, Kate'in yerine Vildan ATASEVER falan :):)

• 4 ay sonra...
  • 11 ay sonra...

sayın sk8er boi bu resmi niye koymuş anlamadım yani amaç ne stv hep kaliteli yayınlar yabmıştır maneviyatı artırmak insanları bilinçlendirmek tam bir gönül rahatlıgıyla ailenin seyredecegi kanal bizim evde stv den başka kanala bakılmaz biri hariç oda kurtlar vadisi birde buna bakarız ben anlıyamadım konuyu

Buradaki amaç STV ye gönderme yapmak veya STV yle ilgili yorumlar yapmak değil.. Sayın yöneticimiz sadece bu iki resim arasındaki biraz aşırı :D benzerliği farketmiş ve bizimle paylaşmak istemiş...

Bu gerçek tabiiki aslında o Earl'de bizim dizilerdeki oyuncu, bikaç ay içinde Hollywood da yeni filme başlıyor :D

komedi dizisini alıpda dini içerikli mesaj verebilen sosyal konulu bir diziye çeviren hiper proje manteliteli hemşerime bravo....

(garip bi cümle oldu)

earl ı izlemeyen varsa mutlaka 1 bölümünü izlesin...özür dilemesi ve af dilemesi gereken 10 haşarılık yapmış olan adamcağız :D

ama sanrım 250 geçti bu liste :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...