Jump to content

Sony 32gb

hose_antonio

Recommended Posts

Sakın alma. Hacklenmiş o bellekler. Format atınca 1GB'ye düşecektir büyük ihtimalle. gittigidiyor'dan aynısından alan bir elemana mesaj atmıştım. Çok pişmanmış aldığına.

hocam dükkanda satıyorum bende biliyorum maximum 4 gb ondan sonrası veriyi bozuyor ama ne yapalım öğrenciyim satıyorum 70 ytl ye iki müşteri tek çaktı aldığım adamda denerken bende çakmıstım tanesini 18 dolara verince(dedım herkese derim satamazsın ok dedi)

ben okulda satıyorum genelde böyle yolcu kesım alıyor dönmediği için memnunum :o

abi istanbula baba kargoyla 90 adet gönderdi cümlletten haberiniz olsun almıyasınız sony vaio etiketi var üstünde :D

İnsanda helal haram para ayrımı olmayınca başka oluyor tabi.

bizimki küçük sayılır memlektı sömürenler omuzlarda tasınırken bi flashbellek çok görülmemli bence

Yazilim Arkadaslar Onlar Bizdede 100'e Yakin Ipod 4 Gb 'Die Almistik Hepsi 512 Mb Cikti :o

pis yemissi vallahı denemedınızmi hiç

bizimki küçük sayılır memlektı sömürenler omuzlarda tasınırken bi flashbellek çok görülmemli bence

pis yemissi vallahı denemedınızmi hiç

Denedim Fakat Ben 10 Tanesi Sadece Video Attim Baktim Izleniyor Mp3'de Caliyor O Kadar Yani Baska Sorun Olabilcegini Dusunmemistik Ama Iste Semsiye Acilmaz Hesabi Oldu Artk

Denedim Fakat Ben 10 Tanesi Sadece Video Attim Baktim Izleniyor Mp3'de Caliyor O Kadar Yani Baska Sorun Olabilcegini Dusunmemistik Ama Iste Semsiye Acilmaz Hesabi Oldu Artk

en iyisi tek tek +4 aydır bower mp5 geldi o varmı sizde(gerçi camlarını sony cam ile değiştiriyorum)

Veman yevmel miskale zeratin hayran yerah vemen yevmel miskale zerratin şerran yerah.

"herkim zerre kadar iyilik yaparsa karşılığını ve herkim zerre kadar kötülük yaparsa karşılığını görecektir"

Ayetini göz önüne alınca bence pekte öyle gözükmüyo :o

Bi gün bir yerden çarpar görürsün büyük mü küçük mü. Alenen söylüyorsun birde. Yazık.

sanmam durumun orginale yetmıyorsa alacaksın çakma zaten müşteri biliyor çakmayı fiyat makbul en iyisi o

biraz daha konussak ya malıye yada siyasete girer en iyisi susayım :o

1,5 sene önce öyle bir hataya düşmüştüm. 4 gb 65 ytl, gittigidiyordan. 3-5 kullanımlıkmış, 1 hafta sonra bilgisayara takınca disket sürücü gibi gösteriyor. Satıcıdan obür dünyada 65 ytl alacağım var yada 65 ytl karşılığı sevap alacağım var haberi olsun :o

arkadaşlar benim anlamadığım bu yazılım mesela 1 gb tı 4 gb olarak gösterdiğinde 4gb lık veri alabiliyormu,format atıncaya kadar? yoksa sadece bilgisayara takıncamı öyle görünüyor tedbirli olalım yani.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...