Jump to content

Ekşi Sözlükte TnCTR

muselmansuffe

Recommended Posts

yanlız o yazdıkların sadece sana görünür. Normal yazar olunca herkes tarafından görünebilecek. Ayrıca ekşi sözlük jargonuna uymakta pek zorluk çekmeyeceksin gibi görünüyor @muselmansuffe ^^

Peki Ne Zaman Yazar Oluruz.. :o

Moderatörler Yazdıklarımızı Okuyacaklarmış Heralde..

Değerlendirilecek Miymiş Ne?

Son Yazı Bana Ait De, Çaylak Olduğumdan Sadece Ben Görebiliyormuşum.. :D

Bir Kabul Edilsem Var Ya.. :o

Edilirsin dostum, sende bu hız varken 10 entry i girmiş, gelecek kabul mailini bekleyeme başlamışsındır şimdi. :D

Edilirsin dostum, sende bu hız varken 10 entry i girmiş, gelecek kabul mailini bekleyeme başlamışsındır şimdi. :o

@Falcon, Aziz Dostum Ezeli Rakibim Benim.. :D

Benim Entry'leri Nasıl Gördün Sen Yahu..

Ben Kendi Entry'lerimi Bile Göremiyorum :D

Koltuk Altımda Portakal Varmışcasına Yürürüm Artık.. :)

bkz - tempra modu :)

Üstad sen bakınız vermeye başlamışsın bile. :p Zorluk çekmiyeceğin kesin.

@AegeaN BluE

Zamanında Yaptığı Film Uploadları İle Bir Döneme Damgasını Vurmuş V.I.P Kişisi :)

Teşekkür ederim.

Okul bitti. Net de yavaşladı. :p

@muselmansuffe

TnC Belediyesi Ekşi Sözlük Temsilcisi. :)

doruk101 içinde ben birkaç başlık açacam o sözlüğe :) İndirmeyin portable programlarını diye :p:) Zaten çalışmıyorlar :):)

Amanin herkes sözlük yazarıymış burada. :)

doruk101 içinde ben birkaç başlık açacam o sözlüğe :) İndirmeyin portable programlarını diye :):p Zaten çalışmıyorlar :):)

merak etme sen,hemen bir cevap gelir sana öyle yazarsan. 870 kişi içinde tek bir kişi de hata veriyor diye. şu an 1200 kişi filan olmuş yahoo messenger ı indiren. aslında bu 1200 kişi 1 ytl verse sana süper bir bilgisayar ( portable programları çalıştıran ) alınır, iyi fikir bence :) :) :)

Bende zaten 1200 liralık bir bilgisayar var. Madem alacaksan 2 lira topla herkesten :p Sırf senin için yarın eczanede programı çalıştırıp videoya alacam masaüstünü... İzler bakarsın hata veriyomu vermiyomu:) Neyse ben sana domaini alayımda (bknz: www.doruk101buisibirak.com :) )

portakal mı? iyi bak koltuk altlarına, karpuz olmasın

Yok Bal Kabağı.. O Kadar Da Değil.. :p

Teşekkür ederim.

Okul bitti. Net de yavaşladı. :)

@muselmansuffe

TnC Belediyesi Ekşi Sözlük Temsilcisi. :)

Hani Kemal Sunal Diyor Ya "Yok Daha Onbaşı Deel.." Diye..

Daha Çaylak.. :)

Ayrıca Eyvallah.. :)

Yok yazar değilim ama maksat değişiklik olsun. Site bile açarım www.doruk101buisibirak.com doruk101 ve muselmansuffe'a canım feda :)

Canın Çıksın.. :)

merak etme sen,hemen bir cevap gelir sana öyle yazarsan. 870 kişi içinde tek bir kişi de hata veriyor diye. şu an 1200 kişi filan olmuş yahoo messenger ı indiren. aslında bu 1200 kişi 1 ytl verse sana süper bir bilgisayar ( portable programları çalıştıran ) alınır, iyi fikir bence :)

MaşaAllah Yahu.. Hakikaten 1 YTL Alsaymışsın Köşe Olmuştun.. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...