Jump to content

acronis drive cleaner

Sirius

Recommended Posts

Arkadaşım programın adı acronis drive cleaner yoksa acronis drive cleanser mi ?.Siteyi kontrol ettim.Sizin dediğiniz isimde bir konuya rastlamadım.Bunu Cango ile beraber verdik.Orada da program kurulmuyor.

İso cd olarak nero ile yazdırlıp sistem bu cd ile açılıyor.ve temizlemek istediğiniz hardisk seçilip işlem yapılıyor.Böyle serisl isteme olayı olsaydı arkadaşlar haber ederdi.Saygılarımla

Arkadaşım programın adı acronis drive cleaner yoksa acronis drive cleanser mi ?.Siteyi kontrol ettim.Sizin dediğiniz isimde bir konuya rastlamadım.Bunu Cango ile beraber verdik.Orada da program kurulmuyor.

İso cd olarak nero ile yazdırlıp sistem bu cd ile açılıyor.ve temizlemek istediğiniz hardisk seçilip işlem yapılıyor.Böyle serisl isteme olayı olsaydı arkadaşlar haber ederdi.Saygılarımla

Acronis Drive Cleanser 6.0.676 + Acronis Drive Cleanser RetBooISO

Diskinizdeki Bilgilerinizi Tamamen Silin

UYARI:Lütfen bu programı çok dikkatli kulanın.Bilgileriniz hatta harddiskiniz tamamen elden gidebilir.

Güle güle kullanın.Saygılarımla.Rarlı dosya boyutu:14 mb tır

--------------------------------------------------------------------------------

Kulanım Kılavuzu Rarlı Dosyanın İçinde Mevcuttur

-------------------------------------------------------------------------------

İndirme Adresi:http://rapidshare.com/files/65546145/Acronis_Drive_Cleanser_6.0.676_and_RetBooISO_sh.rar

Program hakkında bilgiler;

Harddiskimize format atsak yada fdisk yapsak bile aslında bilgiler tamamen yok olmamaktadır. İlgili bir yazılım ile bu bilgilere tekrar ulaşmak mümkündür. Diyelimki kullandığımız harddiski elden çıkarmak istiyoruz. Ama bilgileri de tamamen yok etmek istiyoruz. İşte Acronis Drive Cleanser programı bu amaçla kullanılan bir programdır. Hatta içinde bulunan bir seçeneği seçerseniz diskiniz artık kullanılamaz hale gelir. O nedenle bu programı dikkatli kullanmalısınız.

evet arkadaşım isim senin dediğin gibi özür dilerim ama burada bir programda var iso dosyasının yanında onu kurarken serial girecek yer yok onu sordum

O programı kulanmadabn direk iso dosyasını neroyla kalıbı diske yazdır yöntemiyle yazdırıp öylece kullanın.

Serial konusunda bir fikrim yok.Bence programı kurma çünkü senede ya bir kez kullanırsınız yada kullanmazsınız.cd üzerinden işlemlerinizi yapınız.Son olarak bir de Cango ya da sor.Özel mesaj gönderip sor.

Saygılarımla

O programı kulanmadabn direk iso dosyasını neroyla kalıbı diske yazdır yöntemiyle yazdırıp öylece kullanın.

Serial konusunda bir fikrim yok.Bence programı kurma çünkü senede ya bir kez kullanırsınız yada kullanmazsınız.cd üzerinden işlemlerinizi yapınız.Son olarak bir de Cango ya da sor.Özel mesaj gönderip sor.

Saygılarımla

teşekkür ederim dostum ben bu programı böle kullanıyorum zaten ama acronis snap deploy kurmak gerekiyordu on da da aynı sorun olmuştu sağol gene de.

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...