Jump to content

Original Oyun Alan Varmı

hose_antonio

Recommended Posts

korsanı teşvik eden üreticiler o kadar yüksek fiyatlara satacaklarına düşük fiyata verseler sürümden kazanacaklar ama heralde onların para kazanmak gibi bi dertleri yok yada ucuz satıp 10 kişiye satacağıma pahalı satıp 10 kişiden kazanacağım parayı 1 kişiden kazanırım diye düşünüyor olabilirler :lol: pazarlamacı mantığı :D

World Of Warcraft ve World Of Warcraft - Burning Crusade'yi aldım :p En çok koyan aldıktan sonra fiyatının düşmesi oluyor :D

World Of Warcraft - Burning Crusade'yi bende alıcaktım ancak oyunu oynamayı bilmediğim için almadım ama şimdi yeni çıkacak olan NFS Pro yu almayı düşünüyorum :)

Saklarım onu, Yaşlanınca çocuğuma kalır :huh::p

Original Oyun Alan Varmı Psp,Pc vb ortamlar için

şimdiye kadar hiç almadım daha dorusu original oyun cd/dvd i bi mağazada gördüm okadar

hep korsan aldım :D

nasıl bi duygudur merak ettım :huh:

Var abi var. orjinal oyun alanımız var, çok güzel bir duygu. Hele aldığın orjinal oyunun, aldığın orjinal dizüstünde kurulu orjinal windows vista' da çalışmaması daha da bir güzel duygu. Diş gıcırtısı eşliğinde ağlamak gibi.

Var abi var. orjinal oyun alanımız var, çok güzel bir duygu. Hele aldığın orjinal oyunun, aldığın orjinal dizüstünde kurulu orjinal windows vista' da çalışmaması daha da bir güzel duygu. Diş gıcırtısı eşliğinde ağlamak gibi.

:huh::p:D

geçmiş olsun arkadaşım :p

kazare bi kere almıştım oda kız arkadaşım yanımdaydı.beğenmişti.ya ben sana netten indiririm de diyemmiştim.evlat acısı derler ya o an öyle hissetim ama oyunu aldıktan sonra yanağıma aldığım öpücük.herşeyi sildi attı.

• 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...