Jump to content

mozillada buton sorunu

Roboticmk

Recommended Posts

arkadaşlar mozillanın son sürümünü kullanıyorum fakat bazı sitelerde bazı butonlar çalışmıyor.bazı bölümlere giriş yapmıyor.örneğin mynette email sil butonu çalışmıyor.veya divxplanet ta altyazı butonu çalışmıyor.fakat bu butonlar explorer da çalışıyor.önerisi olnlara şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar mozillanın son sürümünü kullanıyorum fakat bazı sitelerde bazı butonlar çalışmıyor.bazı bölümlere giriş yapmıyor.örneğin mynette email sil butonu çalışmıyor.veya divxplanet ta altyazı butonu çalışmıyor.fakat bu butonlar explorer da çalışıyor.önerisi olnlara şimdiden teşekkürler.

java yüklümü ?

bendede ayı sorun var arkadaşım bi ara bu sayfada ile alıntı butonu çalışmıyordu.

sorun java dan kaynaklanıyor zannedersemve java güncelleme hatası veriyor. java kaldır birdaha yükle istersen

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...