Jump to content

Windows Xp Sp3

orcun

Recommended Posts

arkadaslar genellikle okudugum ve gordugum kadarıyla surekli guncellemeleri entegre ederken hata alanlar var

bende corbadım tuzum olsun butun guncellestirmelri cdyi entegre etdim ve bi paket yaptım

paket ugune kadar olan butun guncellemeleri icermektedir

kotu amclı yazılımları temizleme aracı her ay yenilendigi icin entegre edilmemistir

windows update acıldıgında kotu amclı yazılımları temizleme arcı ve windows messenger 4.7 gozukucektir sadece

cd katılımsız deildir.siz ustunde rahatca calısabilirsiniz

fazla yer kaplamısn die bir kac klasor ve bir kac uygulama cıkartılmıstır

cıkartılan uygulamalar

tur,windows messenger ve msn explorer

toplam 600 mb iso kalıbı halindedir

6 partdır ilk 5 part 100 mb son part 39.5 mb

buyrun arkadaslar güle güle kullanın

bugüne kadar yamaların tümünü entegre ederek bir dvd yaptım tek entegre edemdiğim yama ie7 için olan 939653 bunu entegre edebildinmi ettiysen kurulumda hata yani sürekli başa dönme olayı olmuyormu

icinde butun guncellestirmeler vardır o guncellestirmede dahil

ancak dedgim gibi kotu amclı yazılımları temizleme aracı yoktur

cunku her ay yenileniyor

icinde nrnin yapmıs oldugu intenet explorer paketi vardır o paketde zaten bahsetmis oldugunuz guncellestirme bulunmaktadır

nr derken ingilizce hazırlayandan mı bahsediyorsun yoksa türkçe hazırlayan MrNxDmX denmi eğer ingilizce olan ise yamalar da dil problemi olacağını tahmin ediyorum eğer türkçe olandan bahsediyorsan arkadaş uzun zamandır bu tip bir çalışma yapmıyor işlerinden dolayı en son paket 30.07.2007 tarihine kadar olan yamaları içermektedir

microsoft tarafından onaylanmamış bişeyi indirmeyin.....

arkadsım istemiyosan indirmezsin kimseyi zorlamadık madem ole diyosun burda ne isin var

kimseye tavsiye vermene gerek yok millet zaten neyin ne oldugunu bilio

microsoftu destekliosun allah bilir kacak isletim sistemi kullanıyosundur :lol:

nr derken ingilizce hazırlayandan mı bahsediyorsun yoksa türkçe hazırlayan MrNxDmX denmi eğer ingilizce olan ise yamalar da dil problemi olacağını tahmin ediyorum eğer türkçe olandan bahsediyorsan arkadaş uzun zamandır bu tip bir çalışma yapmıyor işlerinden dolayı en son paket 30.07.2007 tarihine kadar olan yamaları içermektedir

evet Mrnxdmx arkadasımızın yapmıs oldugudur hic bir yama yoktur hic bir sorun meydana gelmez tekarar soluyorum defalarca denemistir hic bir problem yoktur bbugun kasımın 2 si ve cd hala guncelldir

ilginiz icin tesekkur edrim

o arkadaşın hazırladığı son yama 30.07.2007 tarihli pakettir içinde 939653 yaması yoktur örneğin onun yerine bir önceki ay silinen 937143 yaması vardır ki onuda entegre ettiğimde sorun yaşamıştım,ben paket bazı değil yama bazı konuşabilirim neredeyse yamaları bile ezberledim :lol:

arkadaşlar tartışacağınıza birde şunun keyini verseniz size zahmet.

çünki kuruluma geçtim şifre istiyor.

ayrıca bu tartıştığınız konunun cd iyimi kullanalımmı kullanmayalımmı sakıncası ne açıkça yazarsanız aydınlatırsınız.

o arkadaşın hazırladığı son yama 30.07.2007 tarihli pakettir içinde 939653 yaması yoktur örneğin onun yerine bir önceki ay silinen 937143 yaması vardır ki onuda entegre ettiğimde sorun yaşamıştım,ben paket bazı değil yama bazı konuşabilirim neredeyse yamaları bile ezberledim :lol:

edit

kusura bakma gozumden kacmıs bahsettigin guncellestirme cdde yok bende hatırladım benimde tek entegre edemedigim guncellestirmeydi suan uzerinde calısıyorum entegre edersem sana haber veririm

key isteyen arkadaslar forumda bir suru key mevcuttur genede ben bi tane veriyim

MYHVT-WQ49M-QRPVF-V86FC-P3R8Y

key denenmistir ancak orjinalmidir bilemiycem

gonul rahatlıgıyla sistemi kurabilirsiniz hic bir dosyayla oynanmamıstır o yuzden gercek xpden farkı yoktur

• 2 hafta sonra ...

arkadaşım çalışmandan dolayı seni tebrik ediyorum. yalnız senden bir ricam var; bu işin nasıl yapıldığıyla ilgili olarak bir link yada kaynak sağlayabilirisen çok memnun olurum. :D

sana zahmet olmaması açısından senden anlatmanı istemedim. ama anlatırsan da fena olmaz. :p

şimdiden çok teşekkür ediyorum...

not:linkler ingilizce de olabilir.....

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...