Jump to content

Ahh VİSTA Ahh

volkanix

Recommended Posts

Abilerim... onceki hafta ACER ASPIRE 5710G marka bir laptop aldım... İçerisinde Vista Kuruluydu... bende yavas calıstıgı için TNC Xp yi kurdum... Fakat XP için ekran kartı driverini bulamadım... Acer'ın sitesinde bile yok...Ekran kartının markası ATI RODEON HD 2300..... ve bu bilgisayarı üniversitede kullanıyorum.... AutoCAD , PROTEL gibi programları acil olarak kurup öğrenmem lazım... BU Programları kurdum ANCAK VİSTA bu programları calıstırmıyor... ne yapabilirim.. yardımcı olabilirmisniz... COKK ACİLL... :D

Tsk...

• 1 ay sonra...

autocad 2006 da 2008 de vistada sorunsuz kurulup çalışıyor... kurulumu autorun penceresi ile yapmayın... setup dosyası üzerinde sağ tuş yapın yönetici yetkisi ile çalıştır diye bi komut vardı.. o şekilde kurarsan sorunsuz çalışır..denenmiştir...proteli bilmiyorum...

selamlar..

arkadaşım bende acer kullanıyorum 5310 ewet tnc xp kurduğunda ekran kartı tanımıor ama kendi sitesinde mevcut ben senin için isterse upluad ederim ama vista olan 945i kur düzelir kurduktan sonra yeniden başlat ama hade kolay gelsin

• 1 yıl yıl...

arkadaşlar ekran kartının yani 5710g modelinde kullanilan ekran kartinin xp driveri mevcut degil bende ayni makina tncxp kurdum ama 2 gündür ekran karti driverini bulamadim ne atinin ne de acerin sitesinde yok :D(((

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...