Jump to content

Raid Sorunum

Loopus

Recommended Posts

Arkadaslar Ben Bi Türlü Su Raid İsini Cozemedim Yani Benim HDD Sata Oldugu İcin Format Atamiyorum ama Düz Formati Biliyorm Ama Sata olarak Bilmiyorum Ve Raid İstiyormus ondan dolayi sizden biraz bu konu hakkinda yardim istiyorum. Ne lazim Bilmiyorum Tam Bilg. Gelen Cdlere Baktim Anlamadim Raid die Dosya war dediler ama Okadar Arastirdim Forumda TNCXp Sayfasinda Cikti Benim HDD olarak Bilgiler Sayfa 105 tane oldugu icin biraz Yusufladim :)

Ondan Dolayi Size HDD ve Board Hak. Bilgi Vereyim;

1-MB-ECS PT880PRO-A LGA 775 DRR+DRR2 AGP+PCI --- Board

2- HDD-160 GB 7200 RPM SATA SAMSUNG ----------------- HDD

Bunlar Yaziyor Kagitta :)

Not:Yardimci Olan Arkadaslara Simdiden Tesekkür Ederim..

sorununa cevap bulmak için ilk önce anakartının driveri olan cd yi bulman lazım ama elinde hazır varsa raid disketi oluşturman lazım. Raid disketini hazırladıktan sonra format başlangıcını normal bir şekilde başlıyorsun mavi ekran açıldıktan sonra asr yüklemek için f6 ya basın diye bir seçenek çıkınca f6 basman lazım ardından senden disket isteyecektir. hazırladığın raid disketini flopy ye taktıktan sonra xp formatında yükleyeceğin seçeneği seçtikten sonra enter yapıyorsun ardından yapacağı bir kaç işlem için beklemek zorundasın daha sonra kura devam etmek istiyormusunuz şeklinde bir uyarı gelecektir buna da enter deyiğ kuruluma deva edebilirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...