Jump to content

Virüsler

Roronoa Zoro

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar....

Benim ciddi bir problemim var....

bilgisayarı daha 3-4 saat önce formatladım....

normal programları kurdum....

Bilgisayarı yeniden başlattığımda windowsun kurulu olduğu sürücüde tuhaf exe'ler geliyor....

sürücünün resmini vereceğim ama explorerı fazla kullanamıyorum....

bu exe'ler egifulq.exe , uuuj.exe , d.exe gibi 3-5 dosya....

Bu dosyalar gelince bilgisayar sürekli kendi kendine resetleniyor ve bazı işlemleri yaptırtmıyor....

Normalde bazen siliniyor....Biraz kalıyor ama bilgisyar herhangi birşekilde resetlenince tekrar geliyor....

Bunlardan nasıl kurtulabilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim....

Merhaba arkadaşlar....

Benim ciddi bir problemim var....

bilgisayarı daha 3-4 saat önce formatladım....

normal programları kurdum....

Bilgisayarı yeniden başlattığımda windowsun kurulu olduğu sürücüde tuhaf exe'ler geliyor....

sürücünün resmini vereceğim ama explorerı fazla kullanamıyorum....

bu exe'ler egifulq.exe , uuuj.exe , d.exe gibi 3-5 dosya....

Bu dosyalar gelince bilgisayar sürekli kendi kendine resetleniyor ve bazı işlemleri yaptırtmıyor....

Normalde bazen siliniyor....Biraz kalıyor ama bilgisyar herhangi birşekilde resetlenince tekrar geliyor....

Bunlardan nasıl kurtulabilirim, yardımcı olursanız çok sevinirim....

Hangi virüs programını kullanıyorsun forumda portable kaspersky var onunla bi tarat derim olmadı nod 32 yi dene

Kasperskyi denemedim ama nod32 işe yaramadı az önce AVG-Anti spyware ile tarattım yine olmadı....

Aksi gibi birde ethernet kartını görmüyor pc....

Bilgisayarımda olan bütün programları sildim....Koca pcde sadece video ve müzikler kaldı.....

Ne yapacağımı şaşırdım.....

Siliyorum dosyaları tekrar geliyor....

Çözemedim gitti....

Ben birde Kasperskyi deneyeyim....teşekkür ederim....

seninkine benzer bi sorun da ben yaşadım ama bu programla sorunu çözdüm belkiseninde işine yarar

Çalışması için gerekli olan NET Framework 2.0 Tr yüklü olması gerekir.

Please register to see this content.

her ikişsinide indir önce NET Fr 2,0 kur sonra programa tıkal kurulumsuz

otomatik çalışır

Çok şükür Kaspersky ve Tojan Hunter programlarıyla şimdiye kadar birşey olmadı....Şuan düzgün çalışıyor yani....

Fakat muhasebe programı yüklü olan bilgisayarıma Nod32 kurduğum zaman usb yazıcısının dosyalarını engelleyip yazdırmama olanak vermiyor....Kaspersky ise bilgisayarım biraz eski olduğundan çok kasıyor....

Bu iki programın aynı işlevini gören biraz daha kasmayan bir program önerebilir misiniz?????

Şuan antivirüs olmadan çalışıyor ve sürekli spy yiyorum....Bu da canımı sıkıyor....

Teşekkürler.....

Hangi virüs programını kullanıyorsun forumda portable kaspersky var onunla bi tarat derim olmadı nod 32 yi dene

Please register to see this content.

bu adresde stinger diye bir program bunu bi dene önceki calıstıgım yerde bazı virüsler cıkmıstı McaFee avast kaspersky 6 silememişdi WINZIP_TMP.EXE di sanırım virüsün adı bu stinger ile temizledim 180 e yakın virüsü temizliyor ufak bi program

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...