Jump to content

Nerde O Eski ScreenShoot Lar ( Programla verilen ekran görüntüleri )

fzkdevil

Recommended Posts

son bir iki haftadır bir taşınabilir ve bir katılımsız furyasıdır gidiyor yanlız daha önce verilen programların ne işe yaradıkları sağlayıcı firmaları ve ekran görüntüleri veriliyordu şimdi ise ne ekran görüntüsü ne desteklediği formatlar nede ne işe yaradıkları ile ilgili denenmiş ve yorumlanmış bir TÜRKÇE metin.

Bu dağıtımları yapan arkadaşlar!!!! YANLIŞ ANLAMAYIN LÜTFEN!! emeğinizin karşılığı kasinlikle ödenecek gibi değildir demek istediğim kesinlikle baştan savma iş yapıldığı değil ama her programı """"acaba aradığım işime yarıcak program bumu""" diye indirip denemek bilgisayarımı program çöplüğüne çevirmeye başladı acaba forumuda aynı duruma sokarmı yoksa herkez programların hangi firmaya ait olduğu ne işe yaradığı nekadar yararlı olduğu aynı konuda daha iyi bir program olup olmadığı konusunda bilgi sahibimi kısaca bu durumdan herkez memnunmu

Not:bazı arkadaşlar diyebilir programı google a yapıştır araştır diye onlarada şimdiden cevap vereyim bende biliyorum bulmasını indirmesini cracklamasını ama bu iş yapıldıysa küçücük bir alıntının türkçeye çevrilmesi zor olmasa gerek diye düşünüyorum hem konuyla ilgili yorum yapma soru sorma şevkimizi kamçılar.

• Administrator

doruk arkadaşım bir kere konu açmaya başladığı zaman 50 konudan aşağı açmıyor. 50 tane küçük yazının ingilizceye çevrilip ekran görüntülerinin eklenmesi biraz vakit alabilir. Ayrıca kendisi bu konu ile ilgili bir açıklama yapmıştı. Ayrıca aynı programların açıklamaları program appz bölümünde var.

son bir iki haftadır bir taşınabilir ve bir katılımsız furyasıdır gidiyor yanlız daha önce verilen programların ne işe yaradıkları sağlayıcı firmaları ve ekran görüntüleri veriliyordu şimdi ise ne ekran görüntüsü ne desteklediği formatlar nede ne işe yaradıkları ile ilgili denenmiş ve yorumlanmış bir TÜRKÇE metin.

Bu dağıtımları yapan arkadaşlar!!!! YANLIŞ ANLAMAYIN LÜTFEN!! emeğinizin karşılığı kasinlikle ödenecek gibi değildir demek istediğim kesinlikle baştan savma iş yapıldığı değil ama her programı """"acaba aradığım işime yarıcak program bumu""" diye indirip denemek bilgisayarımı program çöplüğüne çevirmeye başladı acaba forumuda aynı duruma sokarmı yoksa herkez programların hangi firmaya ait olduğu ne işe yaradığı nekadar yararlı olduğu aynı konuda daha iyi bir program olup olmadığı konusunda bilgi sahibimi kısaca bu durumdan herkez memnunmu

Not:bazı arkadaşlar diyebilir programı google a yapıştır araştır diye onlarada şimdiden cevap vereyim bende biliyorum bulmasını indirmesini cracklamasını ama bu iş yapıldıysa küçücük bir alıntının türkçeye çevrilmesi zor olmasa gerek diye düşünüyorum hem konuyla ilgili yorum yapma soru sorma şevkimizi kamçılar.

sk8er_boi dediği gibi, 50-100 tane programın her birisine ayrı ayrı açıklama eklesem, programı hazırlamaktan çok daha fazla zamanımı alacaktır.Tek tek eklediğim programlara mümkün olduğunca açıklama ekliyorum. Ayrıca hangi programın kendi sınıfında iyi olduğuna siz karar vereceksiniz. Bana göre adobe captivate çok iyidir, size göre camtasia studio veya diğer bir arkadaşa göre snagit. Bunlar göreceli şeyler. Yorum işine gelince, ben programı sorunsuz bir şekilde hazırlamaya çalışıyorum, düzgün çalıştığını veya yorumları da sizden bekliyoruz, sizler de birer yorum eklerseniz o programın ne kadar iyi olduğunu diğer kullanıcılar da ekliyor ki, ben her programa yazıyorum o bilindik yazıyı ( kendi çalışmam bende sorunsuz çalışıyor. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM )

Bilgisayarını çöplüğe çevirmeye başladı programlar demişsin. Bunun çözümü çok basit. SHIFT+ DEL + ENTER. Bir programı denersin, hoşuna gider, kullanımı basittir, istediğin işi görüyorsa, daha ne diye aynı programdan 10 tane indiresin ki? Örneğin screen hunter programı çok hoşuma giden bir program, kullanımı basit. Daha ben neden 10 çeşit ekran resimi çeken program yükleyeyim ki. Sizin de size göre favori programlarınız olur, buna göre indirir kullanırsınız, çöplüğe çevirip çevirmemek yine sizin elinizde. Benim için farkeden birşey yok, ister indir ister indirme ama ben burada paylaşıma devam ederim. Google da aramak istemiyorsanız, forumda gerekli açıklamaları da bulabilirsin. Programın Türkçe anlatımları, özellikleri yine google da mevcut.Programın sizlerin şevkini kamçılaması bir yorumla olacaksa ben her programı ballandırarak anlatayım, ama bir önemi yok ki, siz programı deneyeceksiniz, işinize yaradığını göreceksiniz, ondan siz kendi yorumlarınızla diğer üyelerin isteğini artıracaksınız. Bu konuda benim ve diğer arkadaşların yapacağı birşey olduğunu sanmıyorum.

Bunlar benim görüşlerim, diğer arkadaşlar nasıl düşünür onu bilemem.

Bunlar benim görüşlerim, diğer arkadaşlar nasıl düşünür onu bilemem.

arkadaşım seninki gibi emek isteyen işler için demiyorum..

zaten senin paylaştığın programlar genelde bilinen ve işe yarayan programlar

ama sırf başka sitelerde yabancı warez sitelerinden kopyala yapıştır yapan çok kişi oldugunu düşünüyorum..

(ne işe yaradığını bile bilmediğin programı niye paylaşasın)

belki oda önemli paylaşımdır ama çeviri olmayınca

"sitelerin isimlerini bir kerede paylaşılsın isteyen takip etsin" mantığı haklı çıkar

yani bunları paylaşım diye sunmak bence mantıklı değil

öyleyse dediğim gibi herkesin takip ettiği warez siteleri vardır onları paylaşalım olay bitsin

tek konuda sorun çözülür

katılmayan arkadaşlarada saygı duyarım...ama fikrim bu...

Elinden gelen, zamanı olan, zaten açıklamasını da yapıyor gerekirse resimlerini de veriyor.

Ama yeri geliyor kişi, kısıtlı zaman aralığında bulduğu kaynaktaki tüm programları paylaşıyor. Sizin mantığınızla düşünülürse resim ve açıklama eklemeye kalkarsa kişi ya az yada hiç paylaşamayacak o kaynağı.

Sen o programı bilemeyebilirsin ama bilen için açıklamaya da gerek yoktur.

Herkes warez sitelerini yazsın mantığı da ne derece doğrudur.

Burada amaç zaten olmayanı sunmak birarada toplamak güzel bir arşiv sunmak.

Bence bu konunun defalarca sunulması ve defalarca yanıt bulması sonucu senin arama yapmadığının göstergesidir...

Sonuç diğer açılanlar gibi aynı;

Bırak dağınık kalsın -_-

Bence bu konunun defalarca sunulması ve defalarca yanıt bulması sonucu senin arama yapmadığının göstergesidir...

Sonuç diğer açılanlar gibi aynı;

Bir ara programların ingilizce açıklaması yeterli değil, forumda herkes ingilizce bilmek zorunda değil, Türkçe açıklama yapılsın tartışması vardı -_-

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...