Jump to content

nod32 270.39 kullanıyorum vistada

heses

Recommended Posts

arkadaşlar başlıktada dedğim gibi fixli olan nod32 270.39 kullanıyorum bir dosyayı tarattığım zaman

kullanıcı yönetici haklarına sahip değil anti-stealth teknolojis sınırlı modda çalışıyor diyor

güncellemeleri gayet güzel yapıyor ama bu olay canımı sıkıyor anti virüs programın %100 çalışmıyor mu acaba

bunu nasıl çözebilirim resim burda

http://img530.imageshack.us/img530/945/nod32lu8.jpg

arkadaşlar biliyorum flood yasak ama kaç gündür bekliyorum bir cevap gelmedi bende yöneticilerin affına sığınarak

bu mesajı yazayım dedim bu sorunum hala devam ediyor bu normal bişey mi ? yoksa sadece bende mi böyle lütfen

bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler

sınırlı modda çalışması demek bazı yardımcı programları başlangıçta otomatik açamaması demek yani uyumsuz olma ihtimali var o sürümün Vista desteği varmı kontrol ettinmi?

tam olarak emin değilim vista desteği var mı? ama şu anda aynı xp deki gibi çalışıyor sadece o resimde verdiğim olay xp de yoktu bundan eminim bunun nedeni ne olabilir ??

• 11 ay sonra...
tam olarak emin değilim vista desteği var mı? ama şu anda aynı xp deki gibi çalışıyor sadece o resimde verdiğim olay xp de yoktu bundan eminim bunun nedeni ne olabilir ??

bende de aynı sorun var, program vista uyumulu buarada.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...