Jump to content

YouTube N'aptın Sen!

frozsgy

Recommended Posts

Az önce mailime girince korn'un klibini yüklediğimden dolayı sony bmg'nin açtığı davadan etkilendiğimi ve hesabımın silindiğini belirten bir mail aldım. 37 tane favorite video, 30'a yakın yüklediğim video çöp kutusunu boyladı. Çok sinirlendim. 9 tane favorite'ı google sayesinde kurtardım ama geri kalanı yok. Çok sinir oldum!

Size de oldu mu böyle?

Bundan çıkarılacak ders ne: Her şeyin yedeğini yapmak lazımmış.

Ya arkadaşlar konuyla alakalı değil belki ama bendim yotube la başı mdertte dah doğrusu video oynataılan hangi siteye girersem gireyim görüntü var ama ses gelmiyor acaba nedendir yardımcı olabilecek arkadaşar varmı ? Pc ye formatta çektim düzelmedi ( bu arada ie7 ve m firefox 2.0 kullanıyorum )

Geçmiş olsun kardeş. Benim yayınladığım videoların telif hakkı bana ait olduğu için sony bmg veya muyaptan korkmadan yüklüyorum, yani böyle birşey başıma gelmedi daha.

Kendi videolarının telif hakkını nasıl alıyorsun peki? Noter tasdik falan gerekiyormuş diye duydum ama, aslı var mı?

Ya arkadaşlar konuyla alakalı değil belki ama bendim yotube la başı mdertte dah doğrusu video oynataılan hangi siteye girersem gireyim görüntü var ama ses gelmiyor acaba nedendir yardımcı olabilecek arkadaşar varmı ? Pc ye formatta çektim düzelmedi ( bu arada ie7 ve m firefox 2.0 kullanıyorum )

4+1 ya da 5+1 ses sitemi mi kullanıyorsun?

hayır normal ses sitemim var kulaklıkta taktım olmadı bunlardada olmuyo daha dorusu flaş yada benzeri hiç bir sistemle yapılmış olan vieoların sesi yok flash la ilglii herşeyi yükledim yinede olmadı

Denetim masasında ses kartınızla ilgili bir kısayol olmalı o kısayolda çevresel seçenekler bölümü var, o seçenekleri "none" seçeneği dışındaki bir seçenekle değiştrerek tekrar kontrol etmenizi öneriyorum.

çok şükür sorunu çözdüm benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar için

çözümü=

Tek yapmamız gerek Şey Registry Ayarlarıyla Oynamak....Şimdi Aşağıdaki Yolları İzleyin...

Başlat/Çalıştır/Regedit--->

Bilgisayarım\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32

Açılan Sağ Sekmede Boşlukta Sağ Tuşa Basarak Yeni\Dize Değeri\ yapıyoruz ve bu değere wavemapper adını veriyoruz....

Sonra Bu değer üzerinde sağ tuş yaparak DEĞİŞTİR diyoruz ve Değer Verisi Yerine msacm32.drv yazıyoruz....sonra çıkıyoruz ayarlardan....yeniden başlatmaya gerek yokkk...selametle kalın videolarınızı sesli izleyin ( bu bölüm alıntı)

Kendi videolarının telif hakkını nasıl alıyorsun peki? Noter tasdik falan gerekiyormuş diye duydum ama, aslı var mı?

Başına doruk101 tarafından çekilmiştir filan yazınca telif hakkını alıyorum, hiç notere filan gerek yok.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...