Jump to content

Pc kitleme

apoo

Recommended Posts

Arkadaşlar ben pc kitlemek istiyorum ancak benim kitlemek istediğim yöntem interneti kesmek sadece kesmek

Mesela bir bat dosyası yazıpta onun açınca internet açılsın tekrar açtığımda internete pc girmesin böyle bir şey yapmak

mümkünmü

Arkadaşlar ben pc kitlemek istiyorum ancak benim kitlemek istediğim yöntem interneti kesmek sadece kesmek

Mesela bir bat dosyası yazıpta onun açınca internet açılsın tekrar açtığımda internete pc girmesin böyle bir şey yapmak

mümkünmü

bat dosyasıyla değil, ip sini biliosan kesersn internetini ancak forumda bu tarz paylaşımlar da muhabbetler de hiç hoş olmuyor. anlayış göstereceğinzden eminim.

ayrıca dediğin qibi bat dosyasıyla da yapılabilir ama hack falan bunları bıraksın artık herkes ya uğraşmayın, biri bi dalar, nereden geldiğinizi şaşarsınız. şahsen bana daldılardı sonra öğrendim neyin ne olduunu :) o yüzden cidden hiç gerek yok kardeşim :D

ukalalık ya da ona benzer bişi deil asla amacım yanlış anlamayın lütfen :p

bat dosyasıyla değil, ip sini biliosan kesersn internetini ancak forumda bu tarz paylaşımlar da muhabbetler de hiç hoş olmuyor. anlayış göstereceğinzden eminim.

ayrıca dediğin qibi bat dosyasıyla da yapılabilir ama hack falan bunları bıraksın artık herkes ya uğraşmayın, biri bi dalar, nereden geldiğinizi şaşarsınız. şahsen bana daldılardı sonra öğrendim neyin ne olduunu :) o yüzden cidden hiç gerek yok kardeşim :)

ukalalık ya da ona benzer bişi deil asla amacım yanlış anlamayın lütfen :)

Benim istediğim kendi pc me başkası oturunca o dasyayı açıcam internete giremeyecek pc çok insan oturduğu için kapatmak zorunda kalıyorum normalde hack filan değil yalnış anlaşılmasın!......

Benim istediğim kendi pc me başkası oturunca o dasyayı açıcam internete giremeyecek pc çok insan oturduğu için kapatmak zorunda kalıyorum normalde hack filan değil yalnış anlaşılmasın!......

şöyl yap bence, ağ bağdaştırıcısını devre dışı bırak :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...