Jump to content

Çok önemli:Nero 8 çalışmıyor hata veriyor

gokhans18

Recommended Posts

Bugün nero 8 i indirip kurdum ama açmaya çalıştığımda önce şu ilk hatayı veriyor durdur dediğimde ise ikinci hatayı veriyor diğer seçenekleri seçincede direk kaptıyor ve nero 8 hiçbir şekilde çalışmıyor:

Nero 8.1.1.0

nero1ly5.jpg

nero2sd6.jpg

Arkadaşlar bilgisayarımda nero 7 yüklü idi.Nero 7'yi silip bilgisayarımı yeniden başlattım ve nero 8'i kurmak istedim.

Ancak extrac yapılıp kurulum gerçekleştiriliyor yazısından sonra şöyle bir yazı çıkıyor.

Önceki yazılım yüklemesi bir sistem önyüklemesi istedi( Örn: Windows Güncellemesi ).

Nero 8 Demo yüklemesine devam etmek için bilgisayarınızı yeniden başlatın uyarısı ile karşılaşıyorum.

Windowsun en son güncelleştirmelerini de yapmış bulunmaktayım.

Kurulum sırasında antivirüs uygulamasını bile kapatmama rağmen bir türlü programı kuramadım.

Yardımcı olursanız sevinirim. ( Bu arada xp sp2'yi kullanıyorum)

Nero 7 Ahead dizini altına yerleşirken çakışma olmasın diye Nero 8'i Nero dizini altında kurulacak şekilde düzenlemişler. Nero 7'nin artıklarını temizlemek için Program Files>Common Files>Ahead dizinini tümüyle

silin. Kayıt Defteri için de Çalıştır>Regedit yazıp HKEY_LOCAL_MACHINE ve HKEY_CURRENT_USER dizinleri

altındaki 'Ahead' dizinlerinin ikisini de silin. Yalnız Nero, HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes\CLSID

dizini altına da çok sayıda kayıt yapıyor. Onları temizlemek için de 'Registry Booster' vb. güçlü bir Kayıt

Defteri temizleyisini çalıştırmanızı öneririm. Umarım sonuç alırsınız.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...