Jump to content

sanal donanım yada sürücü oluşturma

tatar027

Recommended Posts

arkadaşlar herkese çok selam.

arkadaşlar zetacad isimli bir program kullanmak istiyorum( ticari amaçlı değil, kendimi geliştirme amaçlı) fakat program HYPER-LOCK isimli usb den bağlanan bir aygıtla korunuyo.

benim sorunum bilgisayarımda sanal bir HYPER-LOCK cihazı oluşturabilirmiyim. hani sanal cd sürücülerinin olduğu gibi. yada gerçek bir HYPER-LOCK cihazını klonlayabilirmiyim. yada bu düşündüklerim mümkünmü. böyle bi program yada sistem varmı.

yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar herkese çok selam.

arkadaşlar zetacad isimli bir program kullanmak istiyorum( ticari amaçlı değil, kendimi geliştirme amaçlı) fakat program HYPER-LOCK isimli usb den bağlanan bir aygıtla korunuyo.

benim sorunum bilgisayarımda sanal bir HYPER-LOCK cihazı oluşturabilirmiyim. hani sanal cd sürücülerinin olduğu gibi. yada gerçek bir HYPER-LOCK cihazını klonlayabilirmiyim. yada bu düşündüklerim mümkünmü. böyle bi program yada sistem varmı.

yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim

arkadaşlar bi allahın kulunun bu konuda bilgisi yokmu ya

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Arkadaşım senin aradığın çözüm bende, özelden p.m. attım.

arkadaşlar dongle arkadaş bu iş için 250 YTL para istemiş ne kadar güzel değilmi.

Xp leri Vistaları kırmak için gece gündüz uğraşan arkadaşlar enayi olsa gerek.

çünkü kimseden para talep etmediler. paylaşım için gecelerini gündüzlerine kattılar.

ne karşılığında

sadece Teşekkür için.

benim bu konuyu açmamın amacı öğrenci olduğum için kendimi geliştirmek için yardım istemiştim. programın orjinalini alma imkanım olmadığı için.

bu HYPER-LOCK cihazları zaten kendisi 400 YTL.

neyse arkadaşlar kusura bakmayın

• Administrator

Programlari bedava kullanarak direkt para kazanmak veya ileride para kazanabilecek duruma gelmek de cok etik bir davranis dimi. Geceni gunduzune katip hazira konmak yerine bir seyler yapman dilegiyle. iyi calismalar.

Crack için para istemek ezikliktir...

Programlari bedava kullanarak direkt para kazanmak veya ileride para kazanabilecek duruma gelmek de cok etik bir davranis dimi. Geceni gunduzune katip hazira konmak yerine bir seyler yapman dilegiyle. iyi calismalar.

kardes soyledıklerınde haklı olabılırsın fakat unutmakı burası paylasım sıtesı burada paylasılanlarda oyle kolayca yapılan seyler degıl uzun suren calısmalar ve emeklerle yapılan paylasımlar ve hıc kımse bunu para degıl bır tesekkur veya yorum karsılıgı yapıyor.

saygılar...

• 1 yıl yıl...

arkadaşlar dongle cok ayıp etmiş burada herkez paylaşımla bir birine yardım ediyor dongle bence bir özür demeli yanlışım varsa düzeltin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...