Jump to content

Taşınabilir Fantasy Player Platinum 9.3.9 Build 1004

YAGMURADAM

Recommended Posts

Arkadaşlar çok kaliteli bir multimedya programıdır.Şahsen ben beğeniyorum.Bu programı taşınabilir hale getirdim.

Bu program belki hacker ların tam kıramadığı ender programlardan biridir.Zira program kendinişifre girseniz dahi belli bir süre sonra kilitliyor.ve size girdiniz şifreyi gösteren bir ekran gösteriyor.İşte ben bunu aştım.Bu programı nasıl ömür boyu kilitlenmeden kullanabileceğinizi rarlı dosya da anlattım.O yöntemi uygularsanız program yine çalışır duruma geliyor.Bizzat denedim.

bilgisayarın tarihini önce 2008 aldım programı açtım önce kilitlendi.sonra belirttiğim yöntemi uyguladım.

bilgisayarın tarihi 2008 de iken bile program çalıştı.aynı işlemleri 2009 için de yaptım.yine başarılı oldu.

Güle güle kullanın.Saygılarımla Rarlı dosya boyutu:7 mb tır.

İndirme linki:http://rapidshare.com/files/60332554/FantasyDVDPlatinum.rar

• 1 yıl yıl...

Portable Fantasy DVD Player Platinum 9.5.2 Build 529

82xetotod09id6b160cwgf2.jpg

Mükemmel Bir Dvd Player Olup 70 Farklı Codec-i Desteklemektedir. Yüksek Dijital Tv ( Hdtv Opsiyonu ) Görüntülerini Gösterebilmektedir Çift Kanallı 7+1 Ses Sistemlerini Desteklerken, Sisteminize Artı Yük Getirmeden Navigasyonu Sağlayıp, Gerektiğinde Kendisini Update Edebilir. Ve Buna Benzer Pek Çok Teknik Ayrıntıya Ulaşmanızı Kolayca Sağlar.

formatlar:

· DVD Audio Files (*.ac3;*.dts;*.dtswav).

· DVD Audio Object Files (*.aob).

· DVD Video Object Files (*.vob).

· GZ-MC Music Files (*.mod;*.mdz;*.stm;*.stz;*.s3m;*.s3z;*.it;*.itz;*.xm;*.xmz;*.mtm).

· MPEG Video Files (*.mpg;*.mpeg;*.mpe).

· RealOne Media Files (*.ra;*.rpm;*.rm;*.rmvb;*.ram;*.rpx;*.rt;*.rp;*.smi;*.smil).

· MPEG1 Audio Files (*.mp1;*.mp2;*.mp3;*.mpa).

· MPEG1 Video Files (*.m1v).

· MPEG2 Video Files (*.m2p;*.m2v).

· MPEG2 HDTV Files (*.ts;*.tp;*.trp).

· MPEG4 Video Files (*.mp4;*.div;*.divx;*.avi).

· Windows Media Files (*.wm;*.wma;*.wmv).

· MIDI Music Files (*.midi;*.mid;*.rmi;*.kar).

· Waveform Audio Files (*.wav).

· OGG Audio File (*.ogg;*.ogm).

· AU Media Files (*.au;*.snd).

· AIFF Media Files (*.aif;*.aifc;*.aiff).

· FLAC Audio Files (*.flac).

· Matrosky Files (*.mkv;*.mka;*.mks).

· Monkey's Audio Files (*.ape;*.apl;*.mac).

· VideoCD Files (*.dat).

· Picture Files (*.bmp;*.jpg;*.gif).

http://rapidshare.com/files/143917656/FantasyDVD_Player_Platinum_9.5.2_Build_529.rar[/CODE]

FantasyDVD Player Platinum 9.6.0 Build 0120 Portable

82xetotod09id6b160cwgf2.jpg

Mükemmel Bir Dvd Player Olup 70 Farklı Codec-i Desteklemektedir. Yüksek Dijital Tv ( Hdtv Opsiyonu ) Görüntülerini Gösterebilmektedir Çift Kanallı 7+1 Ses Sistemlerini Desteklerken, Sisteminize Artı Yük Getirmeden Navigasyonu Sağlayıp, Gerektiğinde Kendisini Update Edebilir. Ve Buna Benzer Pek Çok Teknik Ayrıntıya Ulaşmanızı Kolayca Sağlar.

http://rapidshare.com/files/188030400/WaveMax_Sound_Editor]_v4.5.1_Portable_by_mdxy81.exe[/CODE]

[color=#FF0000]WaveMax_Sound_Editor[/color][size=4][/size]

Sanırım yanlış bi program linki vermişsin!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...