Jump to content

office 2oo7 enterpise

heses

Recommended Posts

arkadaşlar office 2007 yi yükledim fakat yüklerken seralini girmedmi crackliycem diye

ve microsofttan doğrulama yaptım onay vermedi

bende offici kaldırıp tekrar kurdum bu sefer serialini girip crackledim doğrulamaya gittiğimde microsoft direk orjinal değil sayfasını açıyor doğrula diyemiyorum yani bunu nasıl çözebilirim biraz sonra ezan okuncak hala bunla uğrşıyom sitede bir sürü arama yaptım bir bilen varsa yardım etsin tşk. :(

Elinizdeki serialle ve crack le ofisinizi tam sürüm yaparsınız ancak doğrulamaya gerek yoktur ki.Neden microsoft sitesine gidip te doğrulama yaptırıyorsunuz.Elinizdeki serialle belki yüzlerce kişi ofis kurdu.Microsoft bir serial için ancak bir ofis programını etkinleştirir.Bunu yani doğrulama ile uğraşmayın.Ben aylar önce kurduğum ofis 2007 ye bir serial girdim.Ve ofis 2007 "ürün zaten etkinleştirildi" dedi.Bu arada doğrudan güncelleme de yapmayın ofisiniz kilitlenebilir.Şu an kurulu olan ofisi kaldırın ve siteden indireceğiniz ofisi kurun ve verilen seriali program kurulurken girin.ofis düzgün kurulduktan sonra doğrulamaya gitmeyin sakın ofis 2007 kendini kilitleyebilir.Yine güncellemleri kapatın.Bence şimdi yatıp salim kafayla uğraş.Saygılarımla

teşekkürler sağol ben yarın halledeyim bunu ama aynısını vistada uyguladım olmuştu

bu olmayınca takıldım işte office te kullanıcağımdan değil ya bilgisayarda bir problemle karşılaşınca çözene kadar içim rahat etmiyor cevabın için tekrar teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...