Jump to content

Divx Player öneri?

ozimera

Recommended Posts

Arkadaşlar divx player alacağım ancak, marka konusunda sıkıntım var. Türkçe altyazı desteğinde problem olmayan, altyazı formatı seçmeyen ne alabilirim? önerilerinizi bekliyorum. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Kesinlikle Minton al .. ben ay önce aldım çok memnunum.. aldığımda 69ytl idi.. hala aynı fiyatta.. teknosadan bakabilirsin

MINTON MDIVX-1304 DVD PLAYER

product_format6_110130245.jpg

* Total uyumluluk (DVD-R/-RW, DVD +R/+RW, VCD, Super VCD, HDCD, CDDA, DVCD, CD, MP3, MPEG4, Kodak Picture CD, JPEG formatları)

* DivX 4.12, DivX 5.11, DivX Pro, Xvid formatlarında sıkıştırılmış MPEG4 standartları desteği

* MPEG4 dosyalarında Türkçe altyazı desteği

* Dolby Digital AC-3/DTS dijital ses çözücüsü

* Scart çıkışı

* Progressiv tarama (Y/Pb/Pr)

* Video bağlantıları: Composite, S-video, component (YUV), VGA

* Ses bağlantıları: Koaksiyel, optik, 5.1/stereo

* Tüm fonksiyonları bulunduran uzaktan kumanda

* Çoklu açıdan izleme (Kullanıcı seçimli kısa mesafe, yan, panoramik vb. görüntü açıları)

* Çoklu görüntü boyutu modu ile görüntüyü farklı TV ekranları için uygun hale getirme

* Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ile parlak renkler

* Çoklu dil desteği

* Anti-parazit, anti-şok, hata düzeltme özellikleri

* Menü arama ve geri dönme

* OSD (On Screen Display) ile ekran üzerinde bilgi gösterme

* Oynatma süresi gösterme

* Çok kademeli yavaş oynatma ve ses ayarlama

* Hareketli görüntüleri 4 kat büyütebilme

* Karaoke fonksiyonu

* AC 240V / 50Hz

* 2 yıl garantili

İsterseniz benim gibi son anda DivX Playerdan vazgeçip varsa Ekran kartınızın TV-Out özelliğini kullanarak görüntüyü TV ekranına aktarabilir ve hangi format diye kara kara düşünmekten de kurtulursunuz.

KARDEŞİM ÖNERİN İÇİN TEŞEKKÜR ederim ancak onu yapmak istemiyorum direk divx player'dan izlemek istiyorum. başka önerisi olan varsa sevinirim. farklı 1-2 model karşılaştırabilmek için????

Ben de sizin gibi düşünüyordum öncelikle ; ancak bir arkadaşımın aldığı Sunny markalı bir Divx Player için farklı codecler kullanarak yaptığım en az 10 farklı Divx'i oynatmayınca ben de 4 m bir kablo ve bir kaç bağlantı aparatı alarak bu işi hallettim, şimdi hiç bir şekilde format sıkıntım olmuyor :rolleyes:

PIRANHA AQUA X TYPE USB VE KART OKUYUCULU DVD/DIVX

SD/ MS/ MMS KART ve USB bellekten müzik dinleme ve film seyredebilme

DVD, DIVX, VCD, SVCD, HDCD, CDDA, DVCD, MP3 ve CD Oynatıcı

Divx 3.11, DivX 4.x, DivX 5.x, DivX 6.0, DivX Ultra ve Xvid formatlarında sıkıştırılmış MPEG4 standartları desteği

Video Özellikleri

Video Çözünürlükleri: Interlace/ Progressive/ HD 720P

720P türünde High Definition çözünürlük desteği <--- BU ÖZELLİK ÇOK ÖNEMLİ

Progressive tarama (Y/Pb/Pr)

4:3 Pan and Scan, 4:3 Letter Box and 16:9 Geniş Ekran formatları

Skart, kompozit, S-video ve component (YUV) Video bağlantısı

PAL, NTSC Uyumlu

Usb flash bellekten müzik yada film izlenebilmektedir.

fiyatı 70 ytl. civarında yaptığı işe göre bedava denebilir.

@onuchlu

bende SCHAUB LORENZ SLD-2006 DivX player var

geçen gün indirdiğim filmi oynatamayınca (1904 X 784) çalıştırmayınca değiştirmeye karar verdim.

Toshiba nın 1080i destekli DivX Playerini almayı düşünüyorum oda 140 ytl. civarı.

PIRANHA AQUA X TYPE

Bunu alın ve hiç düşünmeyin. Malzemesi biraz kalitesiz ama piyasada bulunan en iyi dvd divx player.

Bu ürünü çok büyük bir araştırmadan sonra aldım 2 hafta önce.

Please register to see this content.

Buyrun bu da bilgilenmenizi sağlar.

@вяιgнтвℓα∂є®

bende bi arkadaşım bugün sipariş ettim bikaçgün sonra elimde olur

yüksek resolution DivX lerde bakalım ne yapacak, 720p nin üzri olmamak şartıyla

zaten 1080i ve 1080p formatlarını bildiğim kadarıyla HDMI üzerinden OUT lamamız gerekiyor

elimdeki TV de HDMI olmadığı için 720p işimi fazlasıyla görecektir.

saygılar.

PIRANHA AQUA X TYPE

Bunu alın ve hiç düşünmeyin. Malzemesi biraz kalitesiz ama piyasada bulunan en iyi dvd divx player.

Bu ürünü çok büyük bir araştırmadan sonra aldım 2 hafta önce.

Please register to see this content.

Buyrun bu da bilgilenmenizi sağlar.

Evet gayet güzel kardeş, bilgisayarın olmadığı ortamlar için düşünebilirim.

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110130198&amp;CS_Category=_SBA_724_1662_665_2251&amp;CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&amp;T_Category=_DVD_PLAYER724

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110130245&amp;CS_Category=_SBA_724_1662_665_2454&amp;CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&amp;T_Category=_DVD_PLAYER724

arkadaşlar hangisi daha mantıklı sizce?

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110130198&amp;CS_Category=_SBA_724_1662_665_2251&amp;CS_Catalog=_SES_VE_GORUNTU&amp;T_Category=_DVD_PLAYER724

ben bunu önerrebilirim altyazı fontu buyuklugu için yaması mevcut internette fakat onunda belli kriterleri var bildigim kadarıyla hepsine yazılım atılmıyor

fakat bende PIRANHA AQUA X TYPE kullanıcısı olarak birkeç şey eklemek isterim evet söylendiği gibi malzeme olarak kötü duruyor cd sürücüsü cok ince bu yüğzden aletin içinde cd tutmamaya acma ve kapatma işlemini sürücü elle iterek değilde kumandasından yapmaya özen gösteriyorum fakat su aralar usb bellekten filimleri seyrediyorum ve su ana kadar herhangi bir problemim olmadı pıranha firma olarakta iyi bir firma teknik servis yönunden

tavsiyem flimleri internetten indirip cdlere veya dvdlere atıp seyrediyorsan PIRANHA AQUA X TYPE kullan derim usb sürücüsü ile gelecek vaad ediyor bence kaliteyi etkileyen faktör kullanım şeklidir bana göre

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...