Jump to content

İnternet explorerda resmi kaydetme sorunu

sharewarecun

Recommended Posts

kardeşim o sorun değil pc ila sunu kaydeceksin diyorsa sende isimde belirtirsin uzantiyi ozaman isimde belirttiğin uzanti ile kaydeder resimde gösterdiğim gibi

555bn0.png

Resim_Adi.Gif gibi adlandirmasini istedim ama halbuki sistem Jpeg uzantılı kayıt edeceğini söylemektedir. sen kayıt edersen gif uzantı belirttiğinden bu uzantıda kayıt edecektir kolay gelsin

adszbx0.png

dostum işin püf noktası tırnak işareti " aynen resimdeki gibi hangi formatı istiyosan öyle yap kolay gelsin

jpg mi istiyosun "images.jpg"

tırnak falan hikaye sen direk yaz kardeş

dosya_adi . uzantı gibi

ör: recepkoyuncu.jpg yada recepkoyuncu.gif yada recepkoyuncu.png gibi

tırnak falan hikaye sen direk yaz kardeş

dosya_adi . uzantı gibi

ör: recepkoyuncu.jpg yada recepkoyuncu.gif yada recepkoyuncu.png gibi

ne kadar garip bi insansın sen yaa :lol::angry: nerden biliyosun adamın dosya uzantıları açık değil görmüyomusun bilgisayar konusunda daha yeni olduğun belli

ne kadar garip bi insansın sen yaa :lol::angry: nerden biliyosun adamın dosya uzantıları açık değil görmüyomusun bilgisayar konusunda daha yeni olduğun belli

hım açık olup olmadığını bilmiyorum o konuda bişey diyemiyecem ama şimdiye kadar dosya adına eklemişimdir uzantıyı hiçte sorun yaşamadım

yanlışım varsa affedin hocam önemli olan öğrenmek ve öğretmek demi

Slm arkadaşlar

Ya internet explorerda sitelrdeki resimleri kaydederken hep ismini adsız uzantısınıda BMP olarak kaydediyor değiştiremiyorum.Browserım İnternet Explorer 6.0 daha önce bir problem yoktu

yardımcı olursanız sevinirim

adszlt2.jpg

Sanırım şöyle demek istedin yada ben öyle anladım daha doğrusu ben böyle yapıyorum.

resimxo8.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...