Jump to content

Xp için Sp3 Türkçe(kendi yapımım)

serseri.k

Recommended Posts

arkadaşlar bu kurulum tek tıklamayla çalışmaktadır.tek tek kurmanıza yada internetten indirmesini beklemenize ve kotanızı şişirmenize gerek yoktur. son kurulumda eylül ayına kadar çıkan güncelleştirmeler bulunmaktadır.ve tek tıklamayla kurulum başlar bittğinde ise güncelleştirmelerin etkili olması için 30 saniye gerisayıp bilgisayarı yeniden başlatır.ve bilgisayarınız hiç kasılmadan en fazla 5 dakika içinde en güncel işletim sistemine kavuşur hadi hepinize kolay gelsin...

ÖNEMLİ

güncelleştirmeleri kurmadan önce media player 11 ve internet explorer 7'yi kurmanızı şiddetle tavsiye ediyorum çünkü bu programlarla ilgili güncelleştirmelerde mevcuttur kurulumda...(İSTERSENİZ MEDİA PLAYER 11,İNTERNET EXPLORER 7 VE XP ORJİNAL YAPMA YAMASINIDA UPLOAD EDEBİLİRİM)

sp3.jpg

DOWNLOAD 150 MB

http://rapidshare.com/files/58967312/Xp_Sp3_Tr.part1.rar

http://rapidshare.com/files/58972241/Xp_Sp3_Tr.part2.rar

rarpass:serseri

Allah razı olsun. Eline yüreğine sağlık...Bu Güncelleştirmelerin içinde SP2 nin güncelleştirmeleri de var mı? bi de evet o yamaları da rica etsek... :D Ayrıca yaa bu İE 7 çok kasıyo, onu kurmayı düşünmüyorum, bu konuda siz ne diyorsunuz?

içerisinde bulunana yamalar hangileri mesela ie7 için olan 937143 yaması varmı pakette,bu paketi add on yapabilirmisin son olarak pakete ie7 ve wmp 11 i dahil edebilirmiydin isteseydin

bendeki eylüle kadar olması gerekn yamaların listesi şöyle birkaç kaynaktan faydalanarak derledim bunları

Please register to see this content.

Allah razı olsun. Eline yüreğine sağlık...Bu Güncelleştirmelerin içinde SP2 nin güncelleştirmeleri de var mı? bi de evet o yamaları da rica etsek... :lol: Ayrıca yaa bu İE 7 çok kasıyo, onu kurmayı düşünmüyorum, bu konuda siz ne diyorsunuz?

ben xp için orjinal ve en güncel ne varsa kurmaktan yanayım ayrıca İE 7 sistemi o kadar kasmıyor zaten ben kullanmıyorum firefoxtan şaşmam onu sadece sistemin güncel olması için kuruyorum ok buraya xp orjinalleştirme yamasınıda koyucam..

yamaların listesi şöyle:

4647adsiz.JPG

içerisinde bulunana yamalar hangileri mesela ie7 için olan 937143 yaması varmı pakette,bu paketi add on yapabilirmisin son olarak pakete ie7 ve wmp 11 i dahil edebilirmiydin isteseydin

bendeki eylüle kadar olması gerekn yamaların listesi şöyle birkaç kaynaktan faydalanarak derledim bunları

Please register to see this content.

ewt arkadaşım dediğin güncelleştirme KB937143 kurulumda var ve bu paketi addon yapamıyorum ama üzerinde çalışıyorum kuruluma İE 7 eklenmez çünkü içindeki güncelleştirme dosyası bile gui kuruluma geçiyor ama WMP 11 eklenebilir.

bunlardan hangisini tıklayacaz herhangi birini tıklamanız yeterli olur mu kurmak için kafam karıştı :lol:

dostum önce iki linkteki partları indireceksin sonra şifreyi girip winrarla birleştirip çıkan dosyayı kuracaksın forum üzerinden değil...

dostum önce iki linkteki partları indireceksin sonra şifreyi girip winrarla birleştirip çıkan dosyayı kuracaksın forum üzerinden değil...

ekranı böyle görünce kafam karıştı daha dosyayı indirmedim tedbiri alim dedim şimdiden :lol::lol::D şaka bir yana emeğine sağlık...

Bitti fakat bilgisayarımda sp2 yazıyor ekle kaldırda eklenmış gözüküyor

dostum tabiki Sp2 yazacak bu 109 güncelleştirmenin tek kurulumda birleştirilmiş hali yani hali hazırda kendi yapımımız olan bir Sp3 yazmaması doğal...

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...