Jump to content

biri doruk101 e dur demeli :D

fzkdevil

Recommended Posts

evet bugunkü ve dün geceden kalan haberleri programları incelemeye başladığımdan beri bir portable yağıyorki sormayın gitsin doruk101 arkadaşımız neredeyse siteyi kilitleyecek gibi duruyor ( allah korusun :D ) çalışmalarından dolayı kendisini kutluyorum paylaşımları için tebrik ediyorum ve yuhhh diyorum bu ne üretkenlik arkadaş biri sana Dur demeli biz türkler üreten adamı sevmeyiz :p:p:p

NOT:TNC BAR FELÇ ARKADAŞLAR GEÇMİŞ OLSUN :D

değişim: not eklendi

ne rahatsızlğıymış o gözüm devam dewam bende sırayla indirmeye başladım zaten :D birde bu rapid yüzünden bekleme uğraşma olmasa tam süper olcak ya du bakalım çekicem onada bi ayar artık modem için bi quick reset felan mı icat edicem yoksa ani ipdeğiştirme düğmesimi takacaz bakacaz :D eline sağlık başlığın amacı taşlamak değil gazlamak haberin olsun yanlış anlama :p

evet bugunkü ve dün geceden kalan haberleri programları incelemeye başladığımdan beri bir portable yağıyorki sormayın gitsin doruk101 arkadaşımız neredeyse siteyi kilitleyecek gibi duruyor ( allah korusun :p ) çalışmalarından dolayı kendisini kutluyorum paylaşımları için tebrik ediyorum ve yuhhh diyorum bu ne üretkenlik arkadaş biri sana Dur demeli biz türkler üreten adamı sevmeyiz :p:p:p

NOT:TNC BAR FELÇ ARKADAŞLAR GEÇMİŞ OLSUN :p

değişim: not eklendi

Hani meyve veren ağacı taşlarlarmış ya, Bu şahsiyette o misâl Şey etmeye çalışıyo! :D:D:p Şaka bir yana da; @doruk101 Ellerin dert görmesin.

''Mod Adayı Oldu Bozuldu'' Diyorlar Senin İçin @doruk101..

:)

Siteye Uğramıyormuşsuzn Hiç..# :rolleyes:

Lütfen flood yapmak yerine bir önceki iletinizi düzenleyiniz. :)

Son birkaç mesajımı okuduysanız, şehir dışında olduğumu yazmıştım, ve hala şehir dışındayım, kendi bilgisayarıma kavuşunca yeni paylaşımlarda bulunacağım...

Tempra modu esprisini de anlamış değilim :)

Lütfen flood yapmak yerine bir önceki iletinizi düzenleyiniz. :(

Son birkaç mesajımı okuduysanız, şehir dışında olduğumu yazmıştım, ve hala şehir dışındayım, kendi bilgisayarıma kavuşunca yeni paylaşımlarda bulunacağım...

Tempra modu esprisini de anlamış değilim :(

Tempra'nın arka tarafa bak anlarsın :D;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...