Jump to content

İnternet bağlantımda Düşüyor

DeLta_x

Recommended Posts

Arkadaslar bende acer bi leptopum var gündüzleri işte oldugum için akşamları evde açıyorum kablosuz airties modem var telekomun kampanyada verdği yaklasık2 aydır kullanıyorum devamlı aynı sorun var artık bende bıktım bi çözümü varsa sizden ricamdır yardımcı olursanız

internette bağlandıktan yarım saat veya 1 saat sonra sağ allta internten bağlandı diyor tekrardan ama hiç bi bağlantım kesilmeden yanı msn den düşmeden felan sonra web sayfalarını açamıyorum tnctr asresine girmek sitiyorum 5 dk felan bekliyorum sayfa bulunamadı diyor ama msn de sorun devam ediyor veya irc sohbetindede sorun yok baplantım kesilmiyor sadece web sayfaları gidiyor msn dede webcam açılmıyor bunuda söyleyim kablosuz modeme uzaklıgım yaklasık 5m hergun aynı sorun ancak kabloyu çıkarıp takıyorum sonra 1 saat yine böyle devam ettikten sonra yine düşüyor :S yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden tşkler.

bu arada Otomatik Yazılım Güncelleme olabilirmi olursa nasıl yapabilirim kendim

Aşağıdaki adresten modemin modelini seçip "Adsl Hizmet Programı"nı seçip indirerek otomatik olarak modemin iç yazılımını güncelleyebilirsiniz (Programın Bilgi penceresinden girip yazılımı güncelle butonu ile). Böylece tahminen sorun hallolacaktır. Saygılar...

http://www.airties.com/index.asp?page=download&roll=3[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...