Jump to content

Kirpiye Tecavüz Ederken Yaralandı

Bilinchard

Recommended Posts

Sırbistan'da bir kirpiyle seks yapmaya çalışan 35 yaşındaki Zoran Nikolovic'e kirpinin dikenleri battı.. :o

Nikolovic, doktora gitmeye utandığını ancak mecbur kaldığını, bunu kız arkadaşına nasıl anlatacağını bilmediğini söyledi..

Cinsel organına dikenler batan adam ameliyata alındı..

Nikolovic, uzun bir süre cinsel ilişkiye giremeyecek.. black%20eye.gif

tüy dökücü bio-der kullansaymış bari :wub:

normalde çiftleşme anında kirpiler dikenlerini indirirlermiş.. araştırdım.. :wub:

e dikenler battıysa demekki adamda sorun var aikido.gif

o değilde sevgilisine acıyorum düşünsene kirpiyle aldattı.. :blush:

anafikir: gülü seven dikenine katlanır yu.gif

Kaynak: Akşam Gazetesi

• Administrator

Çok gereksiz bir haber. Rezillik başka bir şey değil. TNCTR Ailesi olarak daha faydalı şeyleri forum'a taşımalıyız... Butür haberlerin kimselere bir faydası olmaz SAPIKLAR dışında...

Sapıklara ne gibi faydası olur?

Çok gereksiz bir haber. Rezillik başka bir şey değil. TNCTR Ailesi olarak daha faydalı şeyleri forum'a taşımalıyız... Butür haberlerin kimselere bir faydası olmaz SAPIKLAR dışında...

Sapık Adam a sor bakalım faydası oldu mu :blush::o

Sapıklara ne gibi faydası olur?

abi yarıldım saol :p:wub:

ßencede, bir insan hem sapık hemde aptal olamaz

veeee Sapık Adam cevap gecikmedi, abi karizmana hastayım bütün sülalen böyleymiş galiba :wub::o:p

evet ya kirpi olayı abartı olmuş ama hayvanlarla ilişkiye girmek konusunda bişey anlatmak istiyorum.Benm bi arkadaşım hakkari yüksekovaya askere gitti ilk gün bir üst devreleri bunlara etrafı dolaştırıyomuş daha sonra meydana gelince biri bağırmış zeyna kızım gel buraya hemen oradan bi köpek arkadaşın önüne gelmiş ve direk arkasını dönmüş :D olay bu boyutta yani :D

bence bu haberi buraya yazanda merak edip okuyanda dayanamayıp cevap yazanda :D mutlaka sapkınlık (sapıklık değil) vardır.varmı aksini söleyen şu mubarek günlerde böyle haberleri okuyan bizler sizce yoldan sapmış gibi gözükmüyormuyuz olay nerelere geldi çok uzüldüm kendi adıma umarım konu çöpe taşınmadan silinir komple

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...