Jump to content

localhost ta iis problemi..

civil

Recommended Posts

• 1 ay sonra...
  • 9 ay sonra...

TNCTR'DE IIS VAR ANCAK

IIS'ı kurulumdan sonra windows bileşenlerini ekle kaldırdan yükledikten sonra çalışıyor. Burada sorun yok. Ancak Kullanıcı hesaplarına gelip yeni hesap ekledikten sonra IIS sapıtıyor!!! Ya dosyaları görüntülemek için yetkiniz yok diyor(Yönetici yetkili kullanıcı tanımladığım halde) ya da çeşitli asp hataları veriyor. Benim aldığım hata

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers (0x80004005)

[Microsoft][ODBC Microsoft Access Sürücüsü]Genel hata 'Temporary (volatile) Jet DSN for process 0x634 Thread 0x99c DBC 0x1239484 Jet' kayıt defteri anahtarı açılamadı.

/sit/SUB_BILGE/http/baglar/bag_ac.asp, line 4

Bu hatayı kullanıcı eklemeden önce almıyordum ve sayfalar düzgün açılıyordu. Doğru çalışabilmesi yada unuttuğumuz bir şeyleri yapabilmek için sk8er_boi kardeşimi yardıma çağırıyorum. Kendisine şimdiden teşekkürler...

Kardeşim ilgin için teşekkürler...Baby Web Server ve ABYSS Web Server programlarını daha önce denedim. Baby Web Server bir çok kodu karşılamakta yetersiz ve boyuna hata mesajı veriyor ama basit sayfaları yayınlamakta çok maharetli. ABYSS Web Server ise içinde casus programları barındırmakla beraber ufak programcıklarla çalışıyor ve yapılandırması da bir o kadar karışık. İşimiz TNCTR deki IIS'ı kullanmaya kaldı. Ya da TNCTR XP yi silip XP Pro ile devam etmeye...

vmismail Kardeş Çok Sağolasın. İlgili dosyaları indirdim ama nasıl kullanacağım? Kurulum setup'ı yok. Windows bileşenleri ekle kaldırdan mı bu klasörü göstereceğim. Anlayamadım kusura bakma. Biraz bilgi verirsen çok sevinirim kardeşim.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...