Jump to content

Uzantılı Mail Alma

apoo

Recommended Posts

Arkadaşalar ben uzantılı mail almak istiyorum daha doğurusu yapmak istiyorum merak ettiğim

mesala @tnctr.com uzantısı varya bende öyle bir şey yapmak istiyorum ama böyle bişey yapmak ücretlimi yapım yolları

nelerdir şimdiden teşekkürler

domains.live.com adresine gireceksin. Giriş yapıcaksın sonra bi tane domain oluşturcan. Sonra Sana MX DNS verecek. Onuda MX destekleyen hostuna yazacaksın.

Bildiğim kadarı ile böyle.

Teşekkür ederim deneyicem ama bu domain ücretli demi

Kendi isminde mail adresi alması için , hotmailin servisi gerekli değil ki? Panelden de yapılanilir. Ama domain ve host gerek. $$$$

Peki ya bu ne kadar

Eyer bana fiyatı uygun gelirse nasıl yapıldığını gösterirseniz size minnettar kalırım

:D Skyman-->Dikkat ardarda ileti göndermek yetine lütfen ilk iletinizi düzenleyiniz. Flood yapmak yasaktır.

domains.live.com adresine gireceksin. Giriş yapıcaksın sonra bi tane domain oluşturcan. Sonra Sana MX DNS verecek. Onuda MX destekleyen hostuna yazacaksın.

Bildiğim kadarı ile böyle.[/CODE]

açıklarmısın kardeş bende böle bişiler çıktı..

Please register to see this content.

Mx record yazan yerin altını hostçunun destek hattına ulaştır. Onlar Mx sistemini senin domain'e yerleştirecek.

Adminimizin dediği gibi hostta lazım buna. Eğer 2 side varsa dediklerimi yap. Hostçu o bilgileri DNS hanene girdikten sonra O sarı yerler yeşil olacak ve sana link verecek. Ordanda herkesi kaydettir.

Umarım anlamışsınıdır.

Bide Çaylağım diyosun helal sana valla :D biz para verip alıyoz onları, anlatta bizde öğrenelim. Hem aldığın email adresinide umuma açmana gerek yok zaten bi tek senin kullanman daha mantıklı değilmi?

Arkadaşım nasıl yaptığımı bende bilmiyorum ama bir daha deniyicem eyer başarılı olursam resimli anlatıcam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...