Jump to content

Bicimlendirmeden Kurtulamiyorum

ByKonfizik

Recommended Posts

Bilgisayara Format Atmadan Once Mp3 Pc De Sorunsuz Calisiyordu Format Attim Simdi Taktim Bicimlendirmek Istiyormusun Diye Soruyor Ben Bicimlendirmek Istemiyorum Cunku Icindekiler Gitcek Bundan Kurtulmak ICin Birsey Var Mi Acaba?

Bu durum normalde standart XP yükleyince olur. XP hatırladığım kadarı ile 127GB üzeri görmüyor. Daha sonra o kısma biçimlendirme uyarısı veriyor. Önceden oluşturulan partitionlar için. Çözümü şu an için yok gözüküyor durum buysa eğer ama araştırma yapmadan direk silmeni önermem.

Öneri olarak birde dos ortamından dosyaları görebiliyor musun bir bak (TNCXPde hirenden başlatırsan bunu yapabileceğin programlar var.). Görebilirsen tek tek kopyalarsın diğer kısma.

Sanırım mp3 playernızdan kaynaklanan bir durum. Şu andaki piyasadaki China malı mp3 playerlar bu sorunu veriyor.

Ustad Valla Mp3 Cin Mali Degil Made In japanese +Philips Yani Piyasadaki Normal Mp3lerden Degil Ama Formatladim Gitti Artik Yapcak Bisi Kalmadi....

Ustad Valla Mp3 Cin Mali Degil Made In japanese +Philips Yani Piyasadaki Normal Mp3lerden Degil Ama Formatladim Gitti Artik Yapcak Bisi Kalmadi....

Sağlık olsun...Bende de 20 GB SONY Mp3 Player vardı da, hiç böyle sorunlar vermedi; Ama en sonunda toplu temizlik yaptı meret HDD Yandı... :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...