Jump to content

İnternet Kullanıcıları Dikkat!

Bilinchard

Recommended Posts

HERŞEY GÜZELDE BUNLARİ NASİL TESPİT EDER VER SİLERİZ BİRİ BUNUDA BİZ SÖLESİN

O iş biraz zor. Regeditten halledilir ama kayıt girdisinin nerde olduğunu bulmak mesele.

Sizlere tavsiyem messenger kişi listenizdeki "Bu siteyi hackledim" "Şu siteyi hackledim" diyenlerin tuzağına düşmeyin. Listenizden silin ve sakın sözünü ettikleri sitelere girmeyin. En kral antivirüs'e sahip olsanız bile.

Tecrübeylen sabit :o:D

O iş biraz zor. Regeditten halledilir ama kayıt girdisinin nerde olduğunu bulmak mesele.

Sizlere tavsiyem messenger kişi listenizdeki "Bu siteyi hackledim" "Şu siteyi hackledim" diyenlerin tuzağına düşmeyin. Listenizden silin ve sakın sözünü ettikleri sitelere girmeyin. En kral antivirüs'e sahip olsanız bile.

Tecrübeylen sabit :D:D

Hacklemişlerse bile zone-h kaydı varsa ordan girin bakın :o

Uyanık PC kullanıcıları yemez ama saf ve meraklı kullanıcılar ne yazıki düşüyor böyle tuzaklara.

Bunun uyanıklıkla alâkası yok. Tedbirle alâkası var. Şu anda yazdığın forumda ya keylogger varsa? Bu durumda sende mi saf oluyorsun? Hayır.

Maksat o değildi. Programların işe yaramadığı noktalarda kullanıcının uyanıklığı devreye girer onu demek istedim. Örneğin vatandaş site hacklemiş banane! Hacklenmiş site görsem ne olur görmesem ne olur gibilerinden...

Maksat o değildi. Programların işe yaramadığı noktalarda kullanıcının uyanıklığı devreye girer onu demek istedim. Örneğin vatandaş site hacklemiş banane! Hacklenmiş site görsem ne olur görmesem ne olur gibilerinden...

Merak meselesi dostum :o Misâl; avatarından da belli olacağı şekilde futbolu seviyor gibi duruyorsun. FB-GS Maçını nefes almadan izlersin ama bunlarla ilgilenmeyebilirsin. Bende de tam tersi :D En son maçı GS'nin UEFA Kupasını aldıgı gece izlemiştim ama sonunu görememiştim uyumayı seviyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...