Jump to content

Hayat Bugün Bana ... öğretti

tenekecezve

Recommended Posts

• Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Hayat bugün bana, Askeriyenin ne kadar "Sivri" olduğunu öğretti...

Brightblade--> Bugün 2. siyasi içerikli mesajınızı okuyorum. Sizi uyarmıştım uyarı seviyenizi arttıracağım diye lakin 2. tekrarı uyarıdan önce yaptığınız gözüküyor. Uyarı seviyenizi arttırıyorum ama herhangi bir engel koymuyorum. Tekrarında engelleme alacaksınız!

Hayat bugün bana bir kez daha nimetlerin ne kadar lezzetli olduğunu fakat çok acıkmadan lezzetini alamadığımı öğretti.

Hayat bugün bana paylaşımı tek bir şahsa yapacağım zaman paylaştığım kişiye de dikkat etmem gerektiğini öğretti. :D

Hayat bugün bana yardım etmem sonucu sevinen yüzlerin beni de sevindirdiğini bir kez daha öğretti.

Hayat bugün bana uykusuz olmadığım zamanlarda çok daha az sinirlendiğimi hatta hiç sinirlenmediğimi öğretti.

Hayat bugün bana pc başında sürekli durunca şahsi kitap okumaya daha az vakit ayırdığımı hatta bazen hiç vakit ayırmadığımı öğretti.

Hayat bugün bana "Gerçekten zorlukla beraber bir kolaylık vardır. İnşirah Sûresi, 94:6." ayetini bir kez daha öğretti.

Hayat bugün bana bişey öğrettiğini zannediyor ben kendim öğrendim :D:o

Hayat bana 3 sivaslının bir hitler ettiğini öğretti. Tek sivaslılar alınmasın. Üçü bir araya gelip bir yerin başına geçince çok feci sonuçlar doğuyor o yerde bulunanlar için.

ÜSTÜME ALINDIGIMDAN DEĞİL AMA ZORUMA GİTTİ BENDE SİVASLIYIM

SANA YAKIŞTIRAMADIM ...

• Administrator

ÜSTÜME ALINDIGIMDAN DEĞİL AMA ZORUMA GİTTİ BENDE SİVASLIYIM

SANA YAKIŞTIRAMADIM ...

Demekki alınmışsın. Ama bende o 3 sivaslıya hiç yakıştıramamıştım. Neyse. Sivaslıları kızdırmaya gelmez. Sabun ediverirler adamı.

BİZ ONA SABUN ETMEK DEGİL HAKKINI VERMEK DERİZ.

ANKARA YAMYAMI ETTİN SENDE O DEDİKLERİN KİMSE

HER İLDEN Bİ YAMYAM ÇIKIYOMUŞ DEGİLMİ...

SİVASA GELİRSEN SENİ MİSAFİR ETMEK İSTERİM MİSAFİR PERVERLİĞİ VE DOSTLUGU GÖRMEN İÇİN...

SAYGILARIMLA

cumman abi teklifimi kabul etmedi 3 defada ama kendime söz verdim ağlamayacam sonunda ettim hiç olmasa gidersem yüreğime dert olmaz ama içim yandı o kadar yolu yürdükten sonra eve geldim dayanacak halim kalmamıştı orucu bozduk Allah beniaffetsin

• Administrator

BİZ ONA SABUN ETMEK DEGİL HAKKINI VERMEK DERİZ.

ANKARA YAMYAMI ETTİN SENDE O DEDİKLERİN KİMSE

HER İLDEN Bİ YAMYAM ÇIKIYOMUŞ DEGİLMİ...

SİVASA GELİRSEN SENİ MİSAFİR ETMEK İSTERİM MİSAFİR PERVERLİĞİ VE DOSTLUGU GÖRMEN İÇİN...

SAYGILARIMLA

Tek korkum senin gibi yanlış anlayacak insanlardı o mesajı yazarken.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...