Jump to content

pc hardiski okumuyor

arslantay

Recommended Posts

sanırım MBR Hatası var.bu MasterBootRecord denilen bir kayıttır.Hardiskinizi başka bir bilgisayara 2.hardisk olarak bağlayıp öncelikle belgelerinizi kurtarın derim.Bu Windows hatası değil.Bios un sistemi açarken donanımları tanıması sırasında oluşan bir hata.Sanırım hirent boot cd ile kurtarmak mümkün.Size bu kadar yardımcı olabildiğim için üzgünüm.Sanırım benden daha uzman olan arkadaşlar size yardımcı olacaktır.Saygılarımla

arkadaşım doğru önce hdd ni başka makinende dene belgelerini kurtar sonra aynı makinede hdd ni biçimlendir sonra kendi makinene tak ve tekrar format atıp windowsu kurabilirsin br problem çıkmaz hdd sataysa bağlantısını sağlam tak çok problem oluyor gerekirse yuvasını değiş

arkadaşım doğru önce hdd ni başka makinende dene belgelerini kurtar sonra aynı makinede hdd ni biçimlendir sonra kendi makinene tak ve tekrar format atıp windowsu kurabilirsin br problem çıkmaz hdd sataysa bağlantısını sağlam tak çok problem oluyor gerekirse yuvasını değiş

merhaba bendede aynı sorun var başka bir işletim sistemiyle format attım yine oldu hatta ilk yüklemede kapanıp açılıyor servise ******ürdüm bişi yok dediler ama sistem eskisi gibi değil proğram kurmaya kalktığımda bayağı uzun sürüyo xp yi bile 1 buçuk saat te kurdu ben hdd ile ram arsında kaldım _?

• 8 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...