Jump to content

Şişlide bir dürümcüden

cumman

Recommended Posts

Şisli'deki bir dürümcünün reklam broşüründen harfi harfine aktarılmıştır. ..

-------------------

Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir. Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta ******üren dev gibi babayigit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve büyük Türk ırkını Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.

İcabi halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayigidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabı reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?

İç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığı palavradır.

Kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şişe soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.

Sakın bu oyuna düşmeyin.

Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetistirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yigitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayi öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diye birşey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktir. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir!

Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!

:):)

Alıntıdır başka bir forumdan hoşuma gitti.

Mantıksızda değil hani :) Geçenlerde 1,5 iskender ******ürürker bir kaç bayan tiksintiyle baktı. ellerinde Burger kingden alınmış Whopperlar. acaba hangisi iğrenç ? 420°C'de 10 saniyede pişen donuk yağ oranı çok yüksek olan fast-food ürünleri mi ? yoksa benim gül gibi bal yoğurtlu iskenderim mi ? :)

Mantıksızda değil hani :) Geçenlerde 1,5 iskender ******ürürker bir kaç bayan tiksintiyle baktı. ellerinde Burger kingden alınmış Whopperlar. acaba hangisi iğrenç ? 420°C'de 10 saniyede pişen donuk yağ oranı çok yüksek olan fast-food ürünleri mi ? yoksa benim gül gibi bal yoğurtlu iskenderim mi ? :)

Tabiki Gul Gibi Iskender....Hem Komurde Pisiyor

+1

hocam zaten iskender ya da fast fooddan ziyade içindeki yağı spoır veya başka aktıvelerle yakamadıgımız office yasamda bunları yiyip yiyip sonra yakamadıgımızdan tamarlar tıkanıyor..

yani yakabiliyorsanız yiyin bişicikler olmaz :)

bi de bu bayadır nette gezen bi olay.. durumcu kopya cekmiş :)

adamalar zaten normal bişey yemiyoki böcek möcek ne bulularsa yiyolar akrep kebabı bile yiyolar bunlar ama haklarını yememek lazım elektronik alanda liderler dünya devlerinden

bunun sebebi börtü böcük yemeleri :) zaten karnım aç kim çıkardı bu iskender mevzuunu :):)

tespitleri harika. nerede bizim mutfağımız, nereden onların mutfağı.

tabii mutfakları mı var amerikalıların ayaküstü yiyolar bizim Türkler ******ürdü avrupa ya Türk fast food larını önceden ayakta sosis-ekmek yiyen almanlar şimdi döner yiyor :p bizim okula alman öğretim üyeleri geldi adamların gözleri kocaman oldu Türk yemeğini görünce.biz de onlara heves ediyoruz.hiç durmak yok iskendere çiküfteye devam.... :p

Biri iskender mi dedi? :) Diğer et yemekleri de mevcuttur, isteyen olursa... :)

oruç tutanlar için sakıncalı içerik mevcuttur, lütfen dikkat ediniz :)

Please register to see this content.

Ramazan dolayısıyla senin portableleri kullanmıyorum. Böyle resimlerden dolayı :D

Ramazan dolayısıyla senin portableleri kullanmıyorum. Böyle resimlerden dolayı :)

Ramazandan sonra da portable ların tadı yok. önemli olan şimdi kullanman.İsterseniz yeni portable lar hazırlayayım.Menüde her çeşit portable program ve et yemeği mevcut. :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...