Jump to content

Beta Tester aranıyor...

doruk101

Recommended Posts

Mesaj biraz komik gelebilir ama,gerçekten ihtiyacım var.

Hazırladığım portable programları ( ilk olarak ) kendi sisteminde test edecek,çalışıp çalışmadığını ve hata ile karşılaşılırsa hatanın resimini gönderecek bir üye aranıyor.

Limitsiz kullanıcılar tercih sebebidir.

Not : Lütfen virtual pc kurun veya deep freeze kullanın vb. tavsiyelerde bulunmayın.

doruk101 ben beta tester olmayacağım ama yaptığınız taşınabilir programların çoğunu deneyebilirim.olası hataları bildirebilirim.limitsiz kotam var.sanal xp ve acronis sistem yedeğim var.bu nedenle bana uyar.zaten şuan 3 gb tan fazla taşınabilir programım oldu.bu gidişle sadece windows ve portable programdan oluşan bir sistem kuracağım.saygılarımla

Peki testerin adıda geçecek mi programda Kendi Çalışmamın yanında "Bu program tenekecezve tarafından test edilip onaylanmıştır" denecek mi

Beta tester arkadaşları belirledikten ( örneğin tenekecezve-ByKonfizik ve YAĞMURADAM arkadaşlar beta tester olarak belirlenmiştir.) daha sonra eklediğim her programda "beta tester arkadaşlar tarafından denenmiştir sorunsuz çalışmaktadır" şeklinde bir mesaj yazmayı düşünüyorum.Programın hakkında bölümüne birşey yazmayı düşünmüyorum ( kendi imzamı bile atmıyorum son birkaç programa ). Umarım açıklayıcı olmuştur.

doruk101 ben denerim Sen pek yanaşmazsın ama olsun. Söz bak 3 tane bilgisayarda deneyecem

:D :D :D

doruk101 ben beta tester olmayacağım ama yaptığınız taşınabilir programların çoğunu deneyebilirim.olası hataları bildirebilirim.limitsiz kotam var.sanal xp ve acronis sistem yedeğim var.bu nedenle bana uyar.zaten şuan 3 gb tan fazla taşınabilir programım oldu

Sizin dediğiniz de beta tester olayına giriyor.Ama resmi değil. :D

Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Daha sonra sizlere ÖM göndereceğim.

Beta tester arkadaşlara ayrıca bir güzellik yapacağım ( istek portable programlar gibi :D )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...