Jump to content

Sağ Beyninizi Test Edin!

Bilinchard

Recommended Posts

oo bu olay taaa nezamanın olayı ben daha resim acılmadan yerini biliyordum o zaman ben uberzeka olmuş oluyorum yani bu arada goz hızıyla zekanın pek bir alakası oldunugu sanmıyorum bence dunyanın en zeki insanları geri zekalı diye tanımladıklarımız veya otistikler nasıl yazılıyosa artık bilgisayarı ele alalım sadece 2 komut algılar dogru yanlıs mama muthiş işler başarıyor degil mi

Küp filmini bilenler bilir super zekileri topluyorlar bi tanede geri zekalı bi cocuk koyuyorlar bi tek o kurtuluyor

bir de Tom hanks'in oynadıgı foris camp (nasıl yazılıyor bilmiyorum filmin adınıda bilmiyorum geçenlerde denk gelmiştim) diye birinin hayat hikayesi o adamında aklı kıt ama bir olaya odaklanma diye bir olayı vardı

sanırım gerçek yaşam hikayesi hayatına bi çok şey sığdırıyor ve adam amerikanın sayılı zenginleri arasına giriyor neyse cok uzattım ama bir şey demeden gecemiyecem hayatta hep kendimizi birilerinden üstün görmeye calısırız kendi mezuremize göre ölçüler yaparız (valla şimdi çıktı )

dewli diye tabir ettigimiz insanların cogu cok dusunmekten kafayı yemistir ünlü düsünürlerin cogunun da deli oldugundan bahsedilir (ne kadar dogru burasını bilemem)

resme gelince bende bazı arkadaslar gibi kahvelerden bir resim cıkaracaz gibi anladım yani 3 boyutlku bir sey bekliyordum arada kucuk kel aynak biri cıktı ;))))))))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...