Jump to content

Sağ Beyninizi Test Edin!

Bilinchard

Recommended Posts

Aşağıda resimde birazdan göreceğiniz kahve tanecikleri arasında bir surat gizli. Aşağıdaki resme bakmadan önce, birkaç zırvayı belirtmeden edemeyecem: Bu resimdeki adamı ne kadar çabuk görürseniz, sağ beyniniz o kadar iyi çalışıyor demekmiş. 3 saniyede bulan bir adamın sağ beyni, maşallah, 1 dakikada bulursanız sağlıklı bir sağ beyniniz varmış, 3 dakikada bulamazsanız durum vahim.

Neyse, 3'e kadar sayıyorum ve farenizi aşağı indiriyorsunuz.

1, 2, 3, ŞİMDİ!!!

(Aman taneciklerin birleşiminde aramayın bi taneciklerin arasında o surat)

tnctrkahveal6.jpg

Arkadaşlar ben resimi analiz ede ede resimin kaç paraçadan oluştuğunu bile görebildim ^_^

Bir akıl hastanesinde psikolojisi bozulan insanlar :p sırayla bir delikten içeri bakıyorlarmış ,ama büyük bir nizamla!Oradaki bir psiko profun dikkatini çekmiş , yanlarına varmış, -neye bakıyorsunuz ? demiş. hastalardan bir yanıt yok , çekilin birde ben bakayım demiş.eğilmiş bakmış bakmış bir şey yok , Öylesine karanlık minik bir delik !!!

EEE...bişi göremedim ben burada ! demiş .psikolojisi bozulan insanlardan birisi ne desin :D

Biz yıllardır bakıyoruz bişi göremiyoruz da sen bir bakmadamı göreceksin ! :o:rolleyes::(:rolleyes::lol::lol:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...