Jump to content

XP Açılış Şifresini Unutanlar / Kırmak isteyenler

wboylord

Recommended Posts

aciljv0.jpg

[align=center]Bu uygulama XP, win2000, NT de Administrator ve Kullanıcı sifresi kırmak içindir: Diyelimki bilgisayarınızın açılış şifresini unuttunuz, yada başkasıın bilgisayarını açmak istiyorsunuz ve şifre var. Bunun için öncelikle buradan dosyayı indirin (8 MB) , ISO dosyasını; Nero veya benzeri bir yazılımla ISO CD seçeneğini seçerek ISO dosyasını gösterip CD ye yazdırın (Cd ye kesinlikle image doayası olarak kaydedin, cd nin içine direk data olarak atmayın) .

Sonra bilgiayarın açılışında boot eden bir cd olacak.

Şimdi elinizde, herhangi bir şifre unutma durumunda kullanıma hazır bir CD var!

Bunu kullanmak gerektiğinde:

Bios'tan PC yi CD den açmaya ayarlayın, CD yi cdrom sürücüsüne yerleştirin,

aşağıdaki işlemleri uygulayın.. [/align]

adminr3xn5.jpg

Unutmayın; istediğiniz kullanıcının şifresini "12345" yapabilirsiniz. Bu administrator 'de olabilir sizin belirlediğiniz kullanıcı adıda olabilir. :]

Link ==>

http://rapidshare.com/files/52001533/WinxpAdmin_sifre_kirici_.iso

8,08 MB

Elimizin altında bulunması gereken bir program. Paylaşım için teşekkürler.

Not: Teşekkür simgesini tıkladığımda, sol alt köşede "sayfada hata" diye birşey çıkıyor

Firefox ile kullanabilirsiniz ordaki teşekkür ve diğer ifadeleri.

• 3 ay sonra...

Selamlar...

Elimde 1 tane Acer Aspire 5570Z Vista'lı Laptop var

Arkdaşın Kardeşi Açılışa Şifre Koymuş Ana Kullanıcıya (ACER) Admin yok direk ACER. ve bir türlü şifreyi iptal edemiyorum.

burdaki program sadece xp için sanırım Vsitada bi türlü işe yaramadı yardımcı olabilecek arkadaş varmı acaba ?

administrator sifresi hariç ben bu işlemi güvenli kipte acıp tekrar değiştiriorum şifreyi ama buda güzel bişi gerekli teşekkürler

ben admintrator sifresi için ctrl+alt+del tusuna iki kere basıorum ve administrator sifresi girmemi istio ama vistada nasıl olur bilmiorum bi dene istersen

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...