Jump to content

Virüs Taraması Yaptırdım ve...

botett

Recommended Posts

Silme besle :rolleyes:

Arkadaşım derdimi tam anlatamadım heralde. Malüm görünüşe göre virüs bir windows dosyasına bulaşmış bu dosyayı silmem işletim sisteminin çalışmasına zarar verir mi onu sordum. Cevap - lar- için teşekkürler

• Administrator

Arkadaşım derdimi tam anlatamadım heralde. Malüm görünüşe göre virüs bir windows dosyasına bulaşmış bu dosyayı silmem işletim sisteminin çalışmasına zarar verir mi onu sordum. Cevap - lar- için teşekkürler

Virüslerin büyük çoğunluğu windows altındaki klasörlere bulaşır. Eğer durduk yere antivirüs bir dosyada hata gösteriyorsa silebilirsiniz tabiki. Nede olsa geriyükleme noktanız var.

kaspersky beta'yı kaldırıp finali yüklemek istediğimde programın kurulmasına engel bi program var litfen bilgisayarı kapatıp tekrar açın diyor...araştırdım biraz ilk yüklediğim betayı tekrar yüklemem gerekiomuş...kaspersky 7.0.0.80 versiyonunu aradım ama bulamadım,yardımcı olabilirmisiniz acaba arkadaşlar?

sk8er_boi hocamı dinle.. Sil gitsin.

kaspersky ile de uğraşma derim. tnctr de nod32 nin en yeni versiyonları var. kur ve güncelle.

Virüsü sildim gitti zaten.Valla hocam kafamı iyice karıştırdın ya... Araştırdım bir süre ve kaspersky kullanmam yönünde bir kanıya vardım(Tavsiyeler genelde bu yöndeydi). Dediğini mi yapsam nod 32 mi kursam acaba... :)

Sil Bişi olursa format atarsın en güzel virus temizleme yolu FORMAT :)

zaten katılımsız programlar saolsun 15 dk da programlarıyla bi xp kuruluyor bende (sata 2 ve 2 gb ram sağolsun)

Bizim MaX hocası viruslerle yaşamayı öğrenin kafaya takmayın bu kadar derdi (ki okuldaki pcler virus manya olmustu flash diski takar takmaz virus yağıyordu içine

( hocam anti virusle silemezsen dos a geç

c:\windows a gel

attrib yaz

yaninda o dll nin sh yazıyorsa zaten bil ki wirus

attrip -s -h dosya adı yaz şak die siler anti virus ***sk8er_boi>Lütfen forumda adam akıllı konuşun artık. uyarı vermekten bıktım size*** (okulda o kadar virusle yaşayınca insan anti virussuz virus silmeyi öğreniyor..)

anti virusun silemediklerini bile ben cd den calısan tnc xp + attrip sağolsun sildim!

Sil Bişi olursa format atarsın en güzel virus temizleme yolu FORMAT :)

zaten katılımsız programlar saolsun 15 dk da programlarıyla bi xp kuruluyor bende (sata 2 ve 2 gb ram sağolsun)

Bizim MaX hocası viruslerle yaşamayı öğrenin kafaya takmayın bu kadar derdi (ki okuldaki pcler virus manya olmustu flash diski takar takmaz virus yağıyordu içine

( hocam anti virusle silemezsen dos a geç

c:\windows a gel

attrib yaz

yaninda o dll nin sh yazıyorsa zaten bil ki wirus

attrip -s -h dosya adı yaz şak die siler anti virus ***sk8er_boi>Lütfen forumda adam akıllı konuşun artık. uyarı vermekten bıktım size*** (okulda o kadar virusle yaşayınca insan anti virussuz virus silmeyi öğreniyor..)

anti virusun silemediklerini bile ben cd den calısan tnc xp + attrip sağolsun sildim!

Arkadaşım verdiğin bu bilgi çok işime yarayacak gibi. Bu tür bilgilere nerden ulaşabilirim. (Genelde ulaştığım DOS komutları sıradan bilgiler içeriyor ayrıntıya girmiyor da.) Teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...