Jump to content

arkadaslar ram'ın hafızasında kalanları silen program varmı_?

Shadoww

Recommended Posts

arkadaslar benim ramde sanırsam sorun var acılışta görüntüyü bozuyo ve ara sıra mavi ekran hatası veriyor...

bunun nedeni belki ram'in hafızasında kalan bazı şeylerin yaptıgını düşünüyorum.

Bende boyle bi program vardı lazım olmaz die sildim şimdide lazım oldu bulamıyorum.

ram'ın hafızasını sıfırlayacak program varsa yada onun gibi bi program olan arkadaslar paylaşabilirse sevinirim şimdiden teşekkürler

gecici hafıza ramdir zaten işlemi yaptıktan sonra hardiske gönderir bana da hoca söledi ama pek dinlemezdim derste hep 1 ve sıfırlar hexedesimal yok binary gereksiz seyler gösterirdi hele o turbo pascal dersinde deliriyodum valla kara kara ekran ne anlayacam ben yaw

:o Ramin hafızası elektrik kesilince sıfırlanır zaten. Öyle birşey olamaz yani.

gecici hafıza ramdir zaten işlemi yaptıktan sonra hardiske gönderir bana da hoca söledi ama pek dinlemezdim derste hep 1 ve sıfırlar hexedesimal yok binary gereksiz seyler gösterirdi hele o turbo pascal dersinde deliriyodum valla kara kara ekran ne anlayacam ben yaw

Elinizdeki verilere göre yenisini alinca duzelir.

biraz ters cevaplar vermişsiniz ama genede saolun tşk.ler özo kardesim verdiğin yere baktım ordaki link'e benim pc girmio nedeni ise güvensiz dio güvelikler uyarıyı verio ve kaptıyor güvenlikleri devre dışı bırak demeyin şifre istiyor ve şifresini bilmiorum yani şifresini ben koymadım babam koydu.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...