Jump to content

Windows XP Pro CorporateSP2 Turkce Agustos 2007

entegre

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Küçük bir ihtimal ama enter veya herhangi bir tuş bastığında virtual machine penceresi aktif durumda di mi?

...

Evet, aktif durumda ve zaten o aşamaya kadar herşey gayet normal. Ama enter, f3 seçenekli aşamada bu iki tuşta hiçbir işe yaramıyor ve ilerleme olmuyor. Bu durumda zorunlu olarak virtual machine penceresini(xp kurulum ekranını) kapatıyor, VMware ana penceresine dönüyorum.

VirtualBox programını bir dene istersen.

İlginç ama tam ekran yaptığımda sorun çözüldü; Enter tuşu çalıştı. Şu anda kurulum devam ediyor. Sana hem upload ın için hemde bana yardım konusunda gösterdiğin ilgi için çok teşekkür ediyorum. Sevgiler..

arkadaşlar o cd bende var ve sorunlu dikkatli olun derim ben hiçbir driver yükletmiyor taktığınız cd bozuk veya yanlış diye saçma sapan bir uyarı gösteriyor bende sorun çıkardı sizde bilemem

Biraz açıklarmısın, hangi cd sende var? Yani sorunlu olduğunu belirttiğin hangisi? Burada linki verilen ve download ettiğimiz win xp mi yoksa yukarıda konusu geçen vmware programımı?

Şunun için soruyorum, burada geçen win xp yi ben vista home premium (TR) kurulu sistemimin üstüne vmware programıyla kurdum ve senin belirttiğin bazı diver problemleriyle karşılaştım. Problem win xp demi yoksa vmware damı, onu öğrenmek istiyorum.

Sırf bu yüzden bozuk yorumları çıkacağını söyleyip SFC dosya koruma sistemini kaldırmasını söylemiştim CD yi hazırlayan arkadaşa. Oda xp ile fazla oynama yapmak istemediği için bırakmış.

6- Herhangi bir program kurarken değil ama örneğin sistem dosyaları ile beraber çalışacak kurulumlarda bazen Windows Dosya Koruması yazan bir pencere geliyor.Win XP SP2 cdsini takmamızı istiyor.Nedir bu ?

Cevap:Sistem dosyalariniz degistiginde veya yeni bir surucu kurdugunuzda SFC devreye giriyor. Sistem dosyalarinizin dogrulugunu kontrol eden bir servis. Iptal diyip gecebilirsiniz hepsine.

Çok teşekkürler...Emeğinize sağlık... Ben herşeyi ile düzgün bir şekilde bootlu cd haline getirdim ve kurmaya başladım. Ama dosyaları yükledikten sonra hata verdi. Tam hatırlamıyorum ama I386 içinde bir dosyanın bozuk olduğunu bildiriyor. Defalarca denenmem malesef sonuç vermedi. Kuran arkadaşlar olduğuna göre sanırım yine hata bende. Tekrar indirsem sorun çözülebilir belki ama... Limit sorunu... Çok Teşekkürler arkadaşım...

Öncelikle verdiğiniz program için teşekkür etmek istiyorum. Ben verdiğiniz linkten programı indirdim ve nero ile iso olarak cdye yazdırdım. Daha sonra sanal pc ye kurmak istedim fakat kurulumun başında hata verdi ve kurulum tamamlanamadı. Aynı işlemi başka bir sanal pc programı ile denedim aynı hatayı onda da aldım. Şimdi programı en baştan yeniden mi indirmem gerekiyor veya bunun başka bir çözümü var mıdır? Malum kota sorunumuz var.

Please register to see this content.

Arkadaşım bu link tek link ya gerçekten hızlımı yarıda kalıp kota boşuna gitmesin

Verilen link tek link olmasına rağmen baya hızlı ben ortalama 107 ile indirdim ama dosyada mı bir hata var acaba çünkü benden ikikonu önce yazan Kurtbey adlı üye ile aynı hata mesajını alımşız. ve bende kurulum tamamlanmadı.

arkadaşım eline sağlık güzel olmuş ama media player 11 kurulmuyor, sistem kurulumu bitip kullanıcı ismi girmek gerektiğinde ileri tıkladığımda explorer açılıyo hata nerde acaba iki defa format attım aynı sorunlar var

Download programı kullanabilirsiniz. Kaldığınız yerden devam eder.

Yalnız yoğun talepten dolayı çok kasmaya başladı.

Yarın sabaha kadar tutacağım dosyayı. Yarın kaldırmak zorundayım.

Sanırım sadece burda değil başka sitelerede taşıyanlar olduğu için çok yük biniyor.

Microsoft.Windows.XP.Professional.Corporate.SP2.En tegre.Turkce.Agustos.2007-XaraX

Sık Sorulan Sorular:

1- Dili Nedir ?

Cevap: Türkçe

2- Bu sistemde Etkinleştirme gerekiyor mu ?

Cevap: Hayır Aktivasyon veya etkinleştirmeye gerek yok. Direk etkinleştirilmiş olarak kuruluyor.

3- İndirdiğimiz Dosyayı nasıl CD ye atacağız ?

Cevap: İndirdiğiniz dosyaya hiçbir değişiklik yapmadan, mouse sağ klik Nero ile çalıştır yapın. En düşük hızla cdye yazdırın.

4- Kurulum sonrası extra birşey gerekiyor mu? Patch , yama gibi.

Cevap: Hayır gerekmiyor.

5- Cd ye yazdım ama cd den başlamıyor. Neden ?

Cevap: Bazı arkadaşlarımız indirdiği dosyayının içeriğini winrar ile çıkartıyorlar. Bu yanlış.

Bazılarıda iso uzantılı dosyayı olduğu gibi data formatında yazdırıyorlar. Buda yanlış.

Nerodan kalıp yazdır seçeneğini işaretleyerek te yazdırabilirsiniz.

Düşük Hızda yazdırmanız sorunsuz bir cdye sahip olmanızı sağlar.

6- Herhangi bir program kurarken değil ama örneğin sistem dosyaları ile beraber çalışacak kurulumlarda bazen Windows Dosya Koruması yazan bir pencere geliyor.Win XP SP2 cdsini takmamızı istiyor.Nedir bu ?

Cevap:Sistem dosyalariniz degistiginde veya yeni bir surucu kurdugunuzda SFC devreye giriyor. Sistem dosyalarinizin dogrulugunu kontrol eden bir servis. Iptal diyip gecebilirsiniz hepsine.

Tek link ve hızlı.

Download İçin

http://skystar.org/arsiv/index.php?dir=software/&file=XP.Pro.SP2.TR.Agustos.07-XaraX.iso[/CODE]

Bu güzel çalışma için [b][color=Red]XaraX[/color][/b]'a teşekkürler.

Guzel bir paylasim ama tam inidiriken durdu

Error 404: file not found

./software/XP.Pro.SP2.TR.Agustos.07-XaraX.iso was not found on this server.

dostum harika bi çalışma yapmışsın da şunu bi rapide attırıversen indirmiyoruz

birde, alternatif olarak bu cd ye .net framework xml vista sounds themes gibi tek cd lik bi versiyon yapsan on numara olucak

kolay gelsin çalışmalarının devamını dilerim

http://rapidshare.com/files/51735813/XP.Pro.SP2.TR.Agustos.07-XaraX.upload.by.snake.part1.rar
http://rapidshare.com/files/51757940/XP.Pro.SP2.TR.Agustos.07-XaraX.upload.by.snake.part2.rar
http://rapidshare.com/files/51778684/XP.Pro.SP2.TR.Agustos.07-XaraX.upload.by.snake.part3.rar
http://rapidshare.com/files/51808976/XP.Pro.SP2.TR.Agustos.07-XaraX.upload.by.snake.part4.rar
http://rapidshare.com/files/51822771/XP.Pro.SP2.TR.Agustos.07-XaraX.upload.by.snake.part5.rar
http://rapidshare.com/files/51828768/XP.Pro.SP2.TR.Agustos.07-XaraX.upload.by.snake.part6.rar[/CODE]

Upload etmiştim indirmek isteyenler olabilir

ArkadasLar indirdim kurmayı denedim ama hata verdi. ilk başta biçimlendirmeye girmedi yani C'yi seçeceğim kısıma girmedi. sonra kendi devam ediyodu zaten dedim heralde birazdan geççek o bölüme ama geçmedi. sonra Bileşenler dosyaları kopyalanamadı diye bi uyarı veriyo ve hatalar liste halinde yan tarafta gorunuyo.3 sefer denedim. Cdyi oldukça yavaş yazdırdım. ama sunu yaptım hata olabilir.sıkıştırılmış dosyayı indirince sağ tıkladım.nero ile iso olarak yazdır olayını yapamadım.sıkıştırılmış dosyadan çıkardım ve o şekilde kalıp yazdır olarak nero ile yavaş yazdırdım.burda bi yanlış varmı? nero sıkıştırılmış dosyayı kalıp yazdırdan gormuyo ondan açmak sorunda kaldım. belki burda yanlış yapmış olabilirim.yardım için şimdiden saoL'un.bide sanal bilgisayara kurdum dedi bi arkadas o nasıl oluyo o konuyuda anlatırsanız sevinirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...