Jump to content

telefon görüşmesini pc üstünden kayıt etmek

hati09

Recommended Posts

slm arkadaşlar ev telefonundan yapılan görüşmeyi pc den nasıl kayıt edeceğimi bilen bir kardeşim bana anlatabilirmi acaba ve hangi programı kullanıcam şimdiden ilgi gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkürler... <_<

merhaba

eğer tlf hatları bir pc üzerindeki kart üzerinden geçmiyor.. yani pc ile bir bağlantısı yok ise.. genel manada kayıt yapamazsın

çünki 2 sistem hem farklı hemde bağımsız halde çalışmaya devam etmekte..

maksadın yapılan telefon görüşmelerini habersiz kaydetmek ise..

kadıköy veya doğu bank gibi yerlerde küçük kayıt cihazları var. bazıları 72 saat gibi ses kaydetme işlemi yapabilmekte.. bazı modellerde .. tlf hatları için gerekli aparatlar var diye biliyorum. ihtiyacım olmadığı için teknik detay sormadım.. sadece gezerken gözüme çarptı..

eğer marka veya detaylı teknik soracak isen.. kusura bakma.. sorularına cevap veremicem

ama .. 1 saatlik bir teknik gezi ile bunu çözersin.. burda da bu soru başlığı altına yazabilirsin.. veya eğitim kısmında da olabilir.. vede güzel bir eğitim çalışması hazırlamış olursun

..

yok 2 sistem ilişkili çalışıyor olsa idi.. veya şirketlerde olduğu gibi bilgisayarlı sistemler olsa idi.. adı üstünde.. o santraller üzerinde kayıt sistemleri genelde eklenerek büyüyen bir kapasiteye veya bir pc ile ortak çalışabilen bir yapısı olmakta

selamlar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...