Jump to content

Silinen Verileri Kurtarma

sensiz

Recommended Posts

Bir tanıdığımın bilgisayarına saldırmışlar ve tam paylaşıma açık bir klasördeki bazı klasörler silinmiş. Geçenlerde aynı şey tekrar olmuştu ve hemen müdahale etmiştim. Müdahaleden sonra dosyalarının tamamını kurtarmıştım. Fakat bu sefer yine silinen 2-3 klasör var ve kullandığım programlar bu klasörlerle ilgili en ufak bir dosya bulamıyor. Acaba ağdan doğru yanlışlıkla silindi de farklı bir durum mu ortaya çıktı?

Yardımınız için teşekkürler şimdiden...

merhaba

dosyalari silinmis disk slave olarak baska bir bilgisayara takip

EasyRecovery

programi gibi gelismis ozellikleri olan bir program ile tarama yaparak taram islemini yapiniz.. partition lar bile silinmis olsa bile dosyalarinizi kurtarma sansiniz var

burda tek sart su

o bolumler uzerine yazilma islemi olmamasi ve

kurtarma islemi yaparken de

kurtarilan dosylari kurtarilacak disk yerine baska.. bos ve kurtarilacak disk kadar bos alani olan ayri bir diske almaniz

ilk bakista pahali bir islem gibi gozuksede

avantaji.. kurtarilan dosya miktari ve kurtarma suresinin kisalmasi

eger.. dosyalari.. eski diske yazmaya calisir iseniz.. 1 adet dosya bile kurtarma ihtimaliniz bile olabilir

ben yanlislik ile 250gb lik diskin partition unu bozdum ama.. bu yontem ile dosyalarimin 1 tanesi bile kaybolmadan kurtardim

selamlar.. kolay gelsin

arslantay o programı denedim.

tosunpasa harici bir disk takılıydı bilgisayara. Ona almaya çalıştım dosyaları. Ama alacağı dosyayı bulamadı tabi... Başka bir fikri olan varsa ve paylaşabilirse sevinirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...