Jump to content

Msi Ge72 Apache Pro 6qf-017tr

MaDTuRk
 Share

Recommended Posts

Dostlar artık ürün araştırmaktan incelemekten bakmaktan bitap düştüm konu açmaktan yazmaktan gına geldi omu iyidi bumu güzel'di yeter artık dedim. Bugün normalde monster alacak idim 17 inç abra a7
modelini ama IPS ekranlı modeli stokta yok ve gelmeyecek dediler bende vazgeçtim. MSI almaya karar verdim araştırdım izledim inceleme videolarını pc canavar gibi özelliklerine linklerden bakabilirsiniz MSI
yazılım ve teknoloji konusunda çok iyi yönleri var o yüzden tercih sebebim oldu ve satın alırken ebrar bilgisayarı tercih ettim en ucuz onlar satıyor WhatsApp'tan ulaştım yardımcı oldular pazartesi cihazlara
zam gelecek şimdi alın dediler verdim siparişi. cihaz inş salı elime ulaşır detayları paylaşırım buradan. birde 1050 monster modelleri şubatta gelecekmiş galiba bilginiz olsun. ebrar bilgisayarın üsküdar'daki
yerinden de ürün satın alabiliyoruz ürünleri ama pazartesi zam geleceği için ürünlere bugün almak zorunda kaldım site üzerinden de alışveriş yapınca yasal olarak kargo ile gönderim yapıyorlarmış gidip elden
alamıyormuşum en kötü soracağım kargoya verin şubede bekletsinler kargoyu dağıtıma çıkmasın ben gidip alacağım derim en azından 1 gün beklemem. daha düşük ve aynı fiyata 16-32 gb ram 256 gb ssd olan 960 modelleri vardı ama ben 970 tercih ettim neden derseniz ram hdd ilerde keyfe göre artırılabilir ama ekran kartı değişmeyeceği için tercihimi 970m yana yaptım sizce doğrumu yaptım ?

Satış Linkleri;

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge72-apache-pro-6qf-017tr-gtx-970m-notebook-pmu347394?utm_source=epey.com&utm_medium=fiyat&utm_content=cpc&utm_campaign=genel&aff_sub4=1
http://www.sanalmarketim.com/msi-ge72-6qf017tr-apache-pro-core-i76700hq-8gb-128gb-ssd-1tb-gtx970m-173-full-hd-win-10/p_62589/

MSI Sayfası;
https://www.msi.com/Laptop/GE72-6QF-Apache-Pro.html#hero-specification

3 saat önce, MaDTuRk yazdı:

Malesef bu sabah başlamış o kampanya ve bir günlük ben aldım geçti artık bende artı olarak mouse var 

O sırt çantası ve mauseyide veriyorlar aynı pcyi 5-6 ay önce arkadaşım almıştı şuan askerde konuşma şansımız olmuyor ama

Ebrar daha siparişi geçmedi onaylaması kargoya verilmeyen ürün iptal edilip parası alınır yAzıyor ama bugün pazar ilgilenir ler mi bilmem 3400 havale nakit direk 1530 da 6 taksit ile almıştım havale direk geçebilir teb ten teb hesaplarına attım parayı çünkü kredi kartı geç ödenir de.  O kısmı başka kredi kartı ile hallederimde havalenin bugün gelmesi lazım hepsi burada bir günlük indirim yapmış şimdi ebrar dan iptal edip para bi günde gelirse faka başarım ebrar da pazartesi zam koyacak