Jump to content

ATM lerde hırsızlara karşı önlem...

tenekecezve

Recommended Posts

Arkadaşlar banada bilgi yeni geldi bilenler de varmış.

Mesela ATM başında size zorla para çektiren bir hırsız var. Eğer şifrenizi tersten yani 1234 yerine 4321 girerseniz ATM hem parayı veriyor hem de polis çağırıyormuş...

Biliyor muydunuz? Aslı var mıdır?

İhtiyaç olmasın ama başına gelen var mı?

ben denedim :) bu maillerle baya meşur isbankda denedim sifreniz yanlış dedi o kada ama sonrasında polis gelcek mi die beklemedim atm başında bide su varki ver su parayı der herif 30 sn de halleder polis gelene kadaaaar..

Evet böyle birşey duymuştum, işbankasında geçerli olduğunu biliyorum, denemedim.Bir arkadaş söylemişti 2 ay kadar önce.

bana ilk bu mail olarak gelmişti gülmekten öldüm ya tecrübe etmek için gittim işbank atmsine, şifremin ilk ve son rakamı aynı normalde tam simetrik olsa Allah'ın emri verecek, neyse düşündüğüm gibi şifre yanlış dedi atm bekledim bekledim ne gelen var ne giden para da vermedi üstüne üstün :)

gerci orda polis gelene kadar adam parayi yer ustune o bankamatikte 5 kisiyi daha soyar yurt disina kacar :D

:):D Sen öle zannet bakalım. Gelde burada nasıl 10 dk da adam yakalanıyor gör. İstersen dene yakanırsan gelirim yanına.

Bu işlev aslında güzel olur fakat memlekette fason işlerle uğraşmek isteyen yığınla adam var. Farz-ı misal; boştan yere taksi çağırırlar. Düğmeye basıp kaçarlar.. Ee bunu birde polis üzerinde yaparlarsa halimiz nice olur? Polisler artık gıcıklığına gelmez Bunun yerine içerdeki güvenlik görevlisine kaşgöz işareti yapın, o anlar gelir

Bu işlev aslında güzel olur fakat memlekette fason işlerle uğreşmek isteyen yığınla adam var. Farz-ı misal; boştan yere taksi çağırırlar. Düğmeye basıp kaçarlar.. Ee bunu birde polis üzerinde yaparlarsa halimiz nice olur? Polisler artık gıcıklığına gelmez :D Bunun yerine içerdeki güvenlik görevlisine kaşgöz işareti yapın, o anlar gelir :):D

Yapmıyorlar mı zannediyon. Polis geliyordur da yani her geldiğinde ayrı muamamele gösterir orada bulananlara tavsiyem uzak durun der; kuytu yerlerde ve kafanız iyi iken denk gelmemeye çalışın şeklinde özetlerim. :D

Öreeeh cop o cop değil :) İngilizce cop.

Tamam özür dilerim sayın abicim yanlış anlamayın.(Bu arada sanada kalkmaz :D:D:D:D )

Ben cop derken aşağıdaki birinci tanımı göz önüne alarak yaptım

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=cop[/CODE]

ahaha suca egilimli tnc yoneticilerini goruyoruz burda :D herkes kacam diyorda buraya kacmayin guneylere gidin derim yakalarlar burda :)

robocop misali tenecop :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...