Jump to content

Bilgisayar Teknikerleri Aranıyor

djnisroc

Recommended Posts

kardeş biz gaziantep üniversitesinde çalışan 2 personeliniz

ücret azlığından dolayı ayrılmak istiyoruz.. bayaaa yolsa var..... bir ön bilgi alsak yada önce telefonla arasak ince ayrıntılar varsa öğrenipte öyle yola çıksak olmaz mı tamda izin vaktiyken.....

lütfen çok ihtiyacımız var...

ben teknisyenim :) aa boştayım iş ilanını söyle degistirsek.

Yoğun Stres Altında Çalışacak BOOOL tecrubesi olan tek kendi kendine yetecek kdr zorla para kazanmak isteyen. hayattan bıkmıs ama yazı yazmaktna bıkmamız, her trülü işe el verisli teknisyenler alınacaktır :)

Varsa bildiğin daha iyi bi iş başvurayım hemen. Böle boş konuşmak kolay...

Elimden gelse hemen gidip başvuru yapıcam bu işe ve benim gibi böyle bi işe ihtiyacı olan bir sürü insan var.

Sen ne kadar maaşla ne iş yapıyosun acaba... Varsa bildiğin bişey yol göster herkes iş bulsun bak bi sürü iş arayan insan var memlekette...

yöneticiler umarım farketmez !!

saygıdeğer forumdaşlarım umarım alınmaz..

yoruma gerek yok yapan yorumu zaten yapmış.. 1890 larda galiba yazmış Terkib-i Bend şiirini Ziya Paşa..

epey de hoş laf etmiş..

saygılarımla..

Not: İnşallah daha iyi günler olur.. 6500 ytl ile eleman alınacak diye iş ilanı görürüz.. :)

kardeş biz gaziantep üniversitesinde çalışan 2 personeliniz

ücret azlığından dolayı ayrılmak istiyoruz.. bayaaa yolsa var..... bir ön bilgi alsak yada önce telefonla arasak ince ayrıntılar varsa öğrenipte öyle yola çıksak olmaz mı tamda izin vaktiyken.....

lütfen çok ihtiyacımız var...

Bugun 1 kişi alındı 1 kişi daha alınacak yukarda telefon numaralarını verdim hastanenin ordan arayıp bilgi alabilirsiniz.

• 2 ay sonra...

3 yıllık özel bir hastanede bilgi işlem tecrübem var ama maaş gerçekten az. normal bilgi işlem departmanı olan yerlere göre sorunlar daha farklı oluyor....

ve daha önce hastanede çalışmış arkadaşlar aklınızda olsun eğer GSS-MEDULA sitemine hakimseniz bu para azdır....

gerçi burası teknik servis arıyor ama aklınızda olsun yinede...

hastane düşünenler GSS-MEDULA olaylarını iyi kavrarsa kolayca iş bulabilecektir...

"birde iş lazım değilse yazma demeyin fikir veriyorum başvuranlara sedece :mellow: "

Valla Antalyada durumlar böyle. Acil iş isteyen arkadaşlar varsa işte size iş.....

bende antalyada ikamet ediyorum gerçektende burada piyasa böyle, bende zamanında çok çalıştım en tanınmış bilgisayarcıların teknik servislerinde; orda bile aldığımız para bile belliydi sırf sigortamız işlesin dedik.. inanın o sıcakta o servise gitmek ne koyardı bize ki hastede klima altındasın en azından.. evli bir insan için zor ama bekar kişi için iyi denebilir..

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...