Jump to content

Bilgisayar Teknikerleri Aranıyor

djnisroc

Recommended Posts

Antalya Devlet Hastanesi Bilgi İşlem Teknik Serviste çalıştırılmak üzere Bilgisayar Donanımda tecrübeli tercihen Erkek Bilgisayar Teknikerleri alınacaktır...

Genel Özellikler

Üniversitelerin en az 2 yıllık Bilgisayar Yazılım ve Donanım bölümünden mezun olmak.

Bilgisayar Donanım yapısından iyi derecede anlamak,

Bilgisayar Network konusunda bilgi sahibi olmak,

Ekip arkadaşları ile uyum içinde ve bilgisini paylaşır yapıda olan,

Esnek çalışma saatlerine uygun,

Gizlilik ilkesini benimsemiş, güvenilir,

Erkek adayların askerliğini tamamlamış yada tecilli olması.

İlgilenen arkadaşların Antalya Devlet Hastanesi Bilgi İşlem Bölümüne Şahsen Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Arkadaşım ... Sana nasıl ulaşıcaz... biraz daha ayrıntı yazarmısın...

hemen Yazılı + Görüntülü CV yollayabilirim...

Ankarada

1 Eğitim Yılı + 3 Ay Ego. Genel Müdürlüğünde bilgi işlemde Staj Yaptım

Ayrıca Üniversitede Labaratuvar görevleri olarak aktif görev aldım...

vb. Daha fazla ayrıntı Cv de mevcut... :D

Şu an Ankaradayım Ayrıntıları bir konuşalım Antalyaya daha sonra Hemen dönüş yapabilirim...

peşi işte sigorta yemek yol ev felan gibi şeyler varmı koşulların kendi tarafı bide elemanın istediklerine nasıl karşılık vericeksiniz yani bi ofisi olucakmı ne biliyim bi ekibi felan

Bana ev yol fln lazım da değil. Devlet hastanesi zaten personeline yemek verir sigorta da yapmak zorundalar...

Antalyadaki evim de devlet hastanesinin yanında. Ev yol sorunu da yok. :D

Tek sorun şu an eskişehirdeyim. Okuldan 1 ay sonra mezun oluyorum. :D

Teknik servis konusunda bi sürü de iş tecrübem var...

Ah ah kaçırdım mis gibi fırsatı :D

Antalya Devlet Hastanesi Bilgi İşlem Teknik Serviste çalıştırılmak üzere bilgisayar donanımda tecrübeli eleman alınacaktır...

Genel Özellikler

Üniversitelerin en az 2 yıllık Bilgisayar Yazılım ve Donanım bölümünden mezun olmak.

Bilgisayar Donanım yapısından iyi derecede anlamak,

Bilgisayar Network konusunda bilgi sahibi olmak,

Ekip arkadaşları ile uyum içinde ve bilgisini paylaşır yapıda olan,

Esnek çalışma saatlerine uygun,

Gizlilik ilkesini benimsemiş, güvenilir,

Erkek adayların askerliğini tamamlamış yada tecilli olması.

İlgilenen arkadaşların Antalya Devlet Hastanesi Bilgi İşlem Bölümüne Şahsen Başvuru yapmaları gerekmektedir.

Arkadaşlar öğrendğim bilgilere göre ücret pek te tatmin edici diğil, (650 ytl) :angry2:

Arkadaşlar öğrendğim bilgilere göre ücret pek te tatmin edici diğil, (650 ytl) ;)

Sen maaşı beğenmemiş olabilirsin ama bu paraya çalışacak çok insan var... Zaten sistem Mühendisi aramıyoruz Bilgisayar Teknikeri diye açıkca belirttik.

ben teknisyenim :) aa boştayım iş ilanını söyle degistirsek.

Yoğun Stres Altında Çalışacak BOOOL tecrubesi olan tek kendi kendine yetecek kdr zorla para kazanmak isteyen. hayattan bıkmıs ama yazı yazmaktna bıkmamız, her trülü işe el verisli teknisyenler alınacaktır :)

peki sana ansıl ulaşacağız.. bir adres felan versen msn adresi vermesi serbest mi görüşsek

Arkadaşım ilgileniyorsan başvuruyu Devlet Hastanesine gelip bizzat yapacaksın.

Antalya Devlet Hastanesi

0-242-238-5353 den

Bilgi İşlem Bölümü

Dahili 509- 510 dan bilgi alabilirsin

630 ytl maasmız it gibi calıstıracaklar eeski hurda makinlaraı vercekler elinize 630 ytl antalya gibi bir yerde şahsi fikir

Senin tabirinle sana şöyle desem. Asgari ücretle "it gibi çalıştırılanların" % 50'nin üzerinde olduğu bir ülkede 650 ytl'ye afedersin ama "itten gönüllü çalışacak" nice insan var. ( Asgari ücretle çalışanlar üzerine alınmasın. )

Belki çok şey biliyor olabilirsin ancak, ülkede işsizlik diye yakınanların % 90'ı bu şekilde düşündüğü için işsiz. Ben Bilgisayar Teknik Servis elemanıyım. Web tasarımla uğraşırım ve İnşaatlarda Tuğla taşıdığımı bile bilirim. Hemde günde 20 ytl'ye.Yani senin tabirinle "it gibi çalışarak".

Biraz dikkat et. Lütfen. Bir lafı söylerken altındaki boşlukları doldur. Nereye gideceğini düşün.

Saygılar.

Not : Tekrar belirtirim, Asgari ücretle çalışanlar, İnşaat İşçileri ve Emekçileri üzerlerine alınmasınlar. 8000 Ytl'ye oturup "maaş yetmiyor"diyenlerin yanında, aldıkları rakamlara sesi çıkmayan şerefleriyle hayat geçindiren ülkenin Gurur kaynağıdır onlar....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...