Jump to content

Ethernet Sorunu

v!olence

Recommended Posts

Slm arkadaşlar ben pc ye format attım herşey yüklendi sadece interneti gormuyor ne yaptıysam olmadı.Anakart gigabyte GA-K8NS gigabyte sitesinden indirdim yükledim bişeler ama gene olmadı.Bilgisayarımdan donanıma bakıyorum orda sarı ünlem işareti ile diğer pcı kopru aygıtı die bişe var yuklenmemiş olarak gozukuyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Slm arkadaşlar ben pc ye format attım herşey yüklendi sadece interneti gormuyor ne yaptıysam olmadı.Anakart gigabyte GA-K8NS gigabyte sitesinden indirdim yükledim bişeler ama gene olmadı.Bilgisayarımdan donanıma bakıyorum orda sarı ünlem işareti ile diğer pcı kopru aygıtı die bişe var yuklenmemiş olarak gozukuyor ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

arkadas bende tam bilmiyorum ama sana sunu söylum driverlerin oldugu cd bulunmasi lazim

onu takarsin ve donanimlara girersin soru isareti olan yere sag tiklar yenile dersin softwareyi

otomatik yukle felan dersin oda arar eger cd deyse bulur yukler yoksa cd lerin hepsini öyle denersin:)

kusura bakma ben tam usta degilim. ama ben cogu zaman böyle yaparim....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...