Jump to content

websahibi.com hakkında

desperado

Recommended Posts

arkadaşlar lütfen websahibi.com firmasından hizmet satın almayınız. bu firmadan aylar öncesinde kredi kartımla hizmet aldım fakat hizmet aldıktan 4-5 ay sonra kredi kartı bilgilerim kullanılarak internet üzerinden bilgim olmadan alışverişler yapılmıştır. banka yetkilileri şüpheli firmanın websahibi olduğunu öncesinde 10 larca kişininde kredi kartı bilgileri kullanılarak aynı yöntemle benzer firmalardan alışveriş yapıldığını belirtti. banka zararımı karşıladı ama yinede gerekli yerlere suç duyurusunda bulunacağım. dikkatli olun arkadaşlar.

Evet bende arkadaşa katılıyorum, kendi sunucumuzu kurmadan önce res. paketi almıştık kredi kartı üzerine 3 ay sonra kredi kartımızdan dr.yahoo.** ve sarqo.yahoo.** gibi saat 03:00 date önce 1 ytl 5 dak. sonra 270 ytl çekilmişti ve bu işlem 3 defa tekrarlanmıştı Garanti bankasına allahtan olayı çözdü bizde paracıklarımıza kavuştuk.

arkadaşlar lütfen websahibi.com firmasından hizmet satın almayınız. bu firmadan aylar öncesinde kredi kartımla hizmet aldım fakat hizmet aldıktan 4-5 ay sonra kredi kartı bilgilerim kullanılarak internet üzerinden bilgim olmadan alışverişler yapılmıştır. banka yetkilileri şüpheli firmanın websahibi olduğunu öncesinde 10 larca kişininde kredi kartı bilgileri kullanılarak aynı yöntemle benzer firmalardan alışveriş yapıldığını belirtti. banka zararımı karşıladı ama yinede gerekli yerlere suç duyurusunda bulunacağım. dikkatli olun arkadaşlar.

arkadaşım ne zaman oldu bu sana daha kesin konuşursan sevinirim bende web sahibinden hosting hizmeti aldım ve şu aralar doluyor ve tekrar yaptırmayı düşünürken senin yazını okudum biraz daha bilgi verirsen hem inandırıcı olması acısından hemde belki benim gibi o siteden hizmet satın olmayo düşünenler acısından iyi olur bu şelikde

pek inandırıcı olmadı gibi benim başıma böyle bir olay gelmedi ve ayrıyetten sözünü ettiğin sitenin güvenlik sertifikaları olan bir şirket biraz acıklada çamur at izi kalsın olayı olmasın

tarih vermek istemiyorum. belki yazılarımı okuyorlardır. ama başkalarınında bu yolla paralarının alındığını duyunca bu bilgileri sizinle paylaşmak istedim. SSL yada vs. şirket olarak böyle bişey yapacaklarını sanmam. yaklaşık 2 yıldır çeşitli hostingler aldım. hizmet olarak kaliteli bir firmaydı , kesinlikle şirket çalışanlarından biri böyle birşeye teşebbüs edebilir. umarım en kısa zamanda bu sorun çözülür.

hostbuldaki yorumların yayınlanmasına izin vermeyen sitelerden birisi websahibi. kalite özürlüsü, attığınız maile 15 gün sonra cevap veren çalışanların olduğu bir yer. arkanıza bakmadan kaçın.

bu konuyu başka bi yerde daha gördüm galiba bi ara ama..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...